fbpx
BIZNES

Wysokiej klasy meble i sprzęty kuchenne w lepszej cenie

To najlepszy czas, by wziąć się za remont kuchni. Meble kuchenne na wymiar od Verle Küchen w październiku kupisz 20% taniej, a za zakup sprzętu AGD możesz otrzymać nawet 1000 zł zwrotu. Sprawdź, gdzie w okolicach Zabrza czekają na Ciebie te mega okazje.

Meble Verle tańsze o 20%

Verle Küchen to producent mebli cenionych za jakość i ponadczasowy design. Kolekcje od Verle obejmują zarówno meble kuchenne, jak i łazienkowe czy pokojowe. Wszystkie produkowane są w najlepszych niemieckich fabrykach, a za ich jakość ręczy sam producent – udzielając na swoje produkty aż 5-letniej gwarancji. Meble od Verle Küchen mają jeszcze jedną zaletę – są łatwo dostępne w Polsce, również na Śląsku. Wszystko za sprawą salonów partnerskich działających w różnych zakątkach kraju. To w nich przez cały październik możesz zobaczyć i zamówić meble Verle zaprojektowane na wymiar z 20-procentowym upustem. Ale to nie wszystko, bo dodatkowo możesz zyskać nawet do 1000 zł premii za zakup sprzętów AGD marki Siemens.

Promocja Siemens – jak skorzystać?

Odwiedź salon Verle w Katowicach, zamów urządzenia AGD i ciesz się dodatkową premią. Wystarczy, że:

  1. w biorącym udział w promocji salonie Verle zamówisz dowolny model pełnowymiarowego piekarnika marki Siemens oraz przynajmniej dwa inne urządzenia z wymienionych kategorii: płyta grzejna, okap, zmywarka do zabudowy (jeden ze wskazanych modeli) lub jeden z trzech wskazanych modeli lodówki. Zamówienie musi obejmować minimum trzy różne sprzęty. Premia rośnie wraz ze wzrostem łącznej kwoty, którą wydasz na zakup urządzeń,
  2. zgłosisz uczestnictwo w akcji, wypełniając formularz rejestracji dostępny na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/mysiemens,
  3. na podane konto bankowe w przeciągu nie więcej niż 60 dni otrzymasz zwrot pieniędzy. Maksymalnie możesz zgarnąć nawet 1000 zł.

Ceniony sprzęt od Siemens

Marka Siemens ceniona jest za jakość i niezawodność swoich produktów. To producent, który nigdy nie pozostaje w tyle, jeżeli chodzi o nowinki technologiczne. To właśnie dlatego urządzenia Siemens są tak funkcjonalne i po prostu ułatwiają nam życie. Piekarnik do zabudowy Siemens SN636X15ME z funkcją cookControl Plus sam wybierze najlepsze ustawienia dla przyrządzanych przez nas potraw. Wnętrze zmywarki Siemens SN636X15ME zawsze łatwo dostosować do rodzaju załadunku, dzięki koszom varioFlex, a szuflada hyperFresh w chłodziarko-zamrażarce Siemens KG49NAIEA pozwoli zachować świeżość produktów przed dwukrotnie dłuższy czas.

Salon Verle Küchen w okolicach Zabrza

Autoryzowanego partnera Verle Küchen w najbliższej okolicy Zabrza znajdziemy w Katowicach. Studio Kuchni Verle Kotłowski działa przy ul. Bażantów 6b. W salonie zlecisz wykonanie projektu wnętrz zgodnie ze swoimi preferencjami, zamówisz meble Verle na wymiar oraz sprzęt AGD, a do tego zyskasz dostęp do wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów. No i oczywiście przez cały październik skorzystasz z wyjątkowych promocji. Cashback to nie pierwsza akcja wspólnie organizowana przez Verle Küchen i Siemens. W maju przy zakupie trzech sprzętów AGD można było otrzymać zmywarkę za 1 zł. Jeżeli więc planujesz remont kuchni, zawsze sprawdzaj aktualne promocje na stronie internetowej Verle.

Informacje pochodzą z: https://verlekuchen.com/rabat-20-wszystkie-kolekcje-verle-oraz-1000-zl-zwrotu-agd/

Podobne artykuły

Legalne nasiona, nielegalne rośliny…

redaktor

Paweł Kobyliński pisze – Game over na starcie

redaktor

Praktyczne rolety okienne — jaki typ wybrać?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «