fbpx
INFORMACJE ZWIERZAKI

Za mały i nie każdego cieszy – nowy wybieg dla psów na osiedlu Kotarbińskiego

Osiem urządzeń rekreacyjnych, ławka, piaskowy kącik pełniący rolę toalety dla psów i kosz na śmieci. Mowa o nowym wybiegu dla psów, który powstał na osiedlu Kotarbińskiego przy ul. Gdańskiej. Inwestycja została zrealizowana z pieniędzy Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Osiem urządzeń rekreacyjnych, ławka, piaskowy kącik pełniący rolę toalety dla psów i kosz na śmieci. Mowa o nowym wybiegu dla psów, który powstał na osiedlu Kotarbińskiego przy ul. Gdańskiej. Inwestycja została sfinansowana z Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Psi Raj – bo tak nazywają nowy wybieg dla psów przedstawiciele Rady Dzielnicy Osiedla Tadeusza Kotarbińskiego nie należy do największych tego typu obiektów rekreacji dla psów. W mediach społecznościowych pojawiły się już zresztą pierwsze krytyczne komentarze.

– Wszystko fajnie, ale naprawdę w życiu nie widziałam mniejszego wybiegu. Nawet dla małych piesków wydaje się za mały, a nie mówiąc o dużych. Na takich wybiegach często tworzą się grupki psów i jedna nie wchodzi drugiej w paradę, tu się tak nie będzie dało. Niestety chyba dalej będziemy jeździć do Gliwic – napisała Aleksandra.

Jeśli Psi Raj będzie zadbany, to w przyszłości można pomyśleć o jego powiększeniu – zapowiadają przedstawiciele Rady Dzielnicy Osiedla Tadeusza Kotarbińskiego. Na razie jednak trzeba się zadowolić tym co jest, bo nie zawsze jest tak, że coś jest małe, a cieszy.

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

68 letnia kobieta potrącona na niedoświetlonym przejściu dla pieszych

redaktor

Profesor Michał Zembala rozpocznie pracę w żywieckim szpitalu

redaktor

Tragiczny wypadek na torach – nie żyje mężczyzna

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «