fbpx
SPORT

Zabrzańskie cheerleaderki z nominacją na mistrzostwa świata

Zabrzańska grupa cheerleaderek Energy Nuclear w 2023 roku zdobyła mistrzostwo Polski w kategorii cheer coed junior. To zwycięstwo otworzyło drogę na mistrzostw świata. Drużyna chcąc spełnić marzenie utworzyła zrzutkę i prosi o wsparcie.

„Nasza grupa, Energy Nuclear w roku 2023 została Mistrzem Polski Cheerleaders w kategorii cheer coed junior i tym samym otrzymała nominację do reprezentowania Polski podczas Mistrzostw Świata Cheerleaders, które już pod koniec kwietnia br odbędą się w Orlando. Możliwość zaprezentowania się na Mistrzostwach Świata jako Kadra Polski to ogromny zaszczyt dla naszych zawodników! Koszt wyjazdu całego zespołu to około 300.000 zł. Szukamy wsparcia u różnych źródeł: w instytucjach publicznych, prosimy o darowizny, szukamy sponsorów oraz liczymy na okazanie nam wsparcia poprzez zrzutkę 🙂 Nie poddajemy się, walczymy!”

Energy Nuclear to aktualny mistrz Polski, zdobywca pucharu Polski i wicemistrz Europy! Pomóżmy spełnić ich największe marzenie! Link do zbiórki TUTAJ.

Podobne artykuły

Mecz ze Śląskiem Wrocław poprzedzony przemarszem kibiców

redaktor

Górnik przegrał barbórkowy mecz

redaktor

Trójkolorowi rozgromieni w Trójmieście

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «