fbpx
INFORMACJE SPORT

Zawody w siłowaniu się na rękę w ReShape Fitness

Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w zmaganiach armwrestling. Zawody w siłowaniu się na rękę były otwarte dla wszystkich. Pojawili się na nich też specjalni goście: Mariusz Grochowski i Lucjan Fudała - mistrzowie Europy w armwrestlingu.

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w zmaganiach armwrestling. Zawody w siłowaniu się na rękę były otwarte dla wszystkich. Pojawili się na nich też specjalni goście: Mariusz Grochowski i Lucjan Fudała – mistrzowie Europy w armwrestlingu.

Od samego rana w klubie ReShape Fitness nie brakowało emocji, sportowej rywalizacji i gorącego dopingu.

– Honorowi goście, Mariusz Grochowski i Lucjan Fudała, dodali wyjątkowego klimatu. Dziękuję za niezapomniane wspomnienia i sportowe emocje! Gratulacje dla wszystkich uczestników – napisała w mediach społecznościowych Alina Nowak, zabrzańska radna Sejmiku Województwa Śląskiego i organizatorka zawodów.

Najsilniejsi i najlepsi w siłowaniu się na rękę zostali nagrodzeni medalami. Współorganizatorami zawodów były dwa zabrzańskie stowarzyszenia: Wspólnie dla Zabrzan i Miasto Marzeń. Wydarzenie odbywało się pod patronatem medialnym Zabrze24.info.

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

4 wypadki na DTŚ od rana! Trasa zablokowana i zamknięta!

redaktor

Onanizował się na Placu Wolności! Mieszkańcy w szoku!

redaktor

Drugie podejście do budowy czwartej trybuny znowu na spalonym?

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «