fbpx
INFORMACJE SPORT

Zawody w siłowaniu się na rękę w ReShape Fitness

Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w zmaganiach armwrestling. Zawody w siłowaniu się na rękę były otwarte dla wszystkich. Pojawili się na nich też specjalni goście: Mariusz Grochowski i Lucjan Fudała - mistrzowie Europy w armwrestlingu.

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w zmaganiach armwrestling. Zawody w siłowaniu się na rękę były otwarte dla wszystkich. Pojawili się na nich też specjalni goście: Mariusz Grochowski i Lucjan Fudała – mistrzowie Europy w armwrestlingu.

Od samego rana w klubie ReShape Fitness nie brakowało emocji, sportowej rywalizacji i gorącego dopingu.

– Honorowi goście, Mariusz Grochowski i Lucjan Fudała, dodali wyjątkowego klimatu. Dziękuję za niezapomniane wspomnienia i sportowe emocje! Gratulacje dla wszystkich uczestników – napisała w mediach społecznościowych Alina Nowak, zabrzańska radna Sejmiku Województwa Śląskiego i organizatorka zawodów.

Najsilniejsi i najlepsi w siłowaniu się na rękę zostali nagrodzeni medalami. Współorganizatorami zawodów były dwa zabrzańskie stowarzyszenia: Wspólnie dla Zabrzan i Miasto Marzeń. Wydarzenie odbywało się pod patronatem medialnym Zabrze24.info.

Foto: materiały prasowe

Podobne artykuły

Czy trzeba było dopłacić 27,5 mln zł do budowy dworca autobusowego przy ul. Goethego w Zabrzu? [WIDEO]

Marcin Pawlenka

Biała Sobota w Przychodni Brackiej Guido w Zabrzu

Marcin Pawlenka

Więcej autobusów i tramwajów oraz bezpłatne przejazdy 1 listopada

Marcin Pawlenka

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «