fbpx
INFORMACJE

Zjazd ze średnicówki na Porembę znów został zamknięty

Od wczoraj zaskoczeni kierowcy pytają dlaczego znów został zamknięty zjazd na Porembę z Drogowej Trasy Średnicowej w stronę Katowic. O tym fakcie nie poinformował odpowiednio wcześniej Miejski Zarząd Dróg w Zabrzu.

Od wczoraj zaskoczeni kierowcy pytają dlaczego znów został zamknięty zjazd na Porembę z Drogowej Trasy Średnicowej w stronę Katowic. O tym fakcie nie poinformował odpowiednio wcześnie Miejski Zarząd Dróg w Zabrzu.

Skontaktowaliśmy się zatem zabrzańskim MZD. Udało nam się dowiedzieć, że to kolejny etap przebudowy węzła drogowego na tereny Ikei. Za inwestycję odpowiada oczywiście Ikea. Jednak wypadałoby odpowiednio wcześniej poinformować mieszkańców.

Warto tu również wspomnieć, że jeszcze wczoraj zamknięty był też wjazd z Poremby na DTŚ, w stronę Gliwic. Dziś został już otwarty. Z kolei na pytanie jak długo zostanie zamknięty zjazd ze średnicówki na Porembę nie otrzymaliśmy odpowiedzi od zabrzańskiego zarządu dróg.

MZD w Zabrzu zapewnił jedynie, że wyda w tej sprawie komunikat na swoich mediach społecznościowych. Wiadomo – lepiej późno niż wcale.

Autor/foto: Marcin Pawlenka

Podobne artykuły

Zapłacili za koncert, ale najpierw musieli obejrzeć długi film o „dokonaniach” Mańki-Szulik

redaktor

Przyłapana na kradzieży w sklepie pogryzła ochroniarza

redaktor

Zaborze. Groził, że zabije, zniszczył też okno i drzwi

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «