fbpx
SPORT

„Szuje w zarządzie”, trener na wylocie, czyli źle się dzieje w Górniku

Chociaż nie jest tajemnicą, że sytuacja w Górniku przed dzisiejszym meczem z Wisłą Płock jest napięta, to klub w ostatnich dniach dodatkowo pogrążył się i ośmieszył oświadczeniami w mediach społecznościowych.

Chociaż nie jest tajemnicą, że sytuacja w Górniku przed dzisiejszym meczem z Wisłą Płock jest napięta, to klub w ostatnich dniach dodatkowo pogrążył się i ośmieszył oświadczeniami w mediach społecznościowych.

14 krotny Mistrz Polski jest w strefie spadkowej, a posada trenera Bartoscha Gaula wisi na włosku. Klub jednak wymownie informuje o tym w mediach społecznościowych.

„Trener Bartosch Gaul przygotowuje drużynę do piątkowego meczu. Mecz z Wisłą Płock jest dla Górnika bardzo ważny, a praca trenera Bartoscha Gaula zweryfikowana będzie po piątkowym spotkaniu”

To oświadczenie wywołało falę kpin, bo w końcu do każdego meczu trener powinien przygotowywać drużynę i każde spotkanie powinno być równie ważne, niezależnie od sytuacji w tabeli. Z oświadczenia wydanego przez Górnik Zabrze kpili sobie między innymi kibice Ruchu Chorzów.

Szuje w zarządzie…

Kolejny kompromitujący Górnika Zabrze wpis był następstwem udostępnienia przez Lukasa Podolskiego zaproszenia na mecz z profilu Torcida Górnik o następującej treści:

Chociaż gra nie zachwyca, a w zarządzie siedzą szuje, Ty musisz być na meczu, Górnik ciebie potrzebuje!”

Wczoraj prezes Górnika Zabrze – Adam Matysek tłumaczył zachowanie Podolskiego.

– To była bardzo niefortunna akcja Lukasa Podolskiego. Nie przeczytał tego zaproszenia do końca. Chciał po prostu pomóc, ale ma troszkę problemów językowych i przeprosił – powiedział podczas konferencji prasowej Adam Matysek.

No cóż. Może Lukas Podolski nie mówi literacką polszczyzną, ale co jak co polski język rozumie i zna. Zatem nieudolne tłumaczenie prezesa po raz kolejny naraziło klub na kpiny.

Górnikowi Zabrze możemy jedynie życzyć mniej kompromitującej gry na murawie, niż wpisów, którymi ostatnio wyjątkowo popisano się w mediach społecznościowych.

Foto: gornikzabrze.pl

Podobne artykuły

LOTTO Ekstraklasa: Górnik przegrał u siebie z Piastem

redaktor

Spotkanie prasowe w Górniku Zabrze nie dla wszystkich dziennikarzy

redaktor

Nocny Turniej Dzikich Drużyn ABC Sportu CUP rozstrzygnięty!

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «