fbpx
INFORMACJE

Złodzieje katalizatorów ujęci na Zaborzu. To dwaj bracia [VIDEO]

Kolejna już kradzież katalizatora tym razem im się nie udała. Dwaj bracia w wieku 24 i 33 lat zostali załapani na gorącym uczynku, w minioną niedzielę o godz. 2.00. Na ul. Adama Kawika (Zaborze Północ) próbowali wyciąć z samochodu katalizator.

Kolejna już kradzież katalizatora tym razem im się nie udała. Dwaj bracia w wieku 24 i 33 lat zostali przyłapani na gorącym uczynku, w minioną niedzielę o godz. 2.00. Na ul. Adama Kawika (Zaborze Północ) próbowali wyciąć z samochodu katalizator.

W minioną niedzielę, ok. godz. 2.00 policjanci zostali zawiadomieni o tym, że dwóch mężczyzn próbuje ukraść katalizator.

– Po dotarciu na miejsce policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu obydwaj zostali zatrzymani. Jak się okazało, byli to bracia w wieku 33 i 24 lat. Mężczyźni w przeszłości byli notowani za inne przestępstwa w tym przeciwko mieniu – mówi mł. asp. Sebastian Bijok, rzecznik prasowy zabrzańskiej policji.

W wyniku śledztwa policjanci znaleźli u dwóch braci dwa skradzione wcześniej katalizatory oraz narzędzia służące do ich kradzieży.

Dwaj bracia najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Grozi im nawet do 5 lat więzienia. O ich przyszłości zadecyduje sąd.

Podobne artykuły

Nocna strzelanina w Rokitnicy. Zatrzymano 8 osób!

redaktor

Kolejne kradzieże prądu. Tym razem na ulicach Sienkiewicza i Śmiałego

redaktor

Śmierć na torach – mężczyzna potrącony przez pociąg

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «