fbpx
KULTURA

Zlot motoryzacyjny pod nazwą „Halloween Car Meeting vol. 4”

W minioną niedzielę na parkingu centrum handlowego M1 w Zabrzu odbył się zlot motoryzacyjny pod nazwą „Halloween Car Meeting vol. 4” którego organizatorami byli: Nocna Jazda Zabrze, Nocna Jazda Tarnowskie Góry oraz Night Team Myslowice.

Wzięli w nim udział przedstawiciele Nocnej Jazdy Gliwice, Nocnej Jazdy Bytom, Nocnej Jazdy Ruda Śląska czy Night Familia Squad’u. Za oprawę muzyczną na wydarzeniu odpowiadała grupa Wataha Events.

Na przedsięwzięciu zrzeszającym pasjonatów motoryzacji pojawiło się blisko 3000 pojazdów oraz 30 radiowozów policji dbających o porządek i przestrzeganie przepisów prawa. Wiele osób chciało dołączyć do wydarzenia, jednak nie mogło wziąć udziału ze względu na brak miejsc parkingowych.

Na spocie zorganizowano konkurs na samochód zlotu, w którym udział brało każde upiornie ustrojone auto oraz konkurs na najlepszą dynie z motywem motoryzacyjnym. Warto było wziąć udział nie tylko ze względu na zabawę towarzyszącą w tworzeniu projektów ale i atrakcyjne nagrody.

Do wygrania były między innymi walizki narzędziowe firmy Yato, vouchery na profesjonalne sesje zdjęciowe, zabiegi pielęgnacyjne dla samochodu oraz okleiny folią ochronną, dodatkowo karnety na przejazdy profesjonalnymi gokartami i ogrom akcesoriów do samochodów.

Na miejscu można było zjeść ciepły posiłek oraz napić się pysznej kawy serwowanej w foodtruckach. Na czwartej edycji zlotu organizowanego z okazji Halloween pojawiali się ludzie z Częstochowy, Kędzierzyna-Koźle, Opola, Krakowa i wielu innych miast. Poniżej zamieszczamy fotorelację z imprezy.

Autor: Aleksandra Smolarz

Podobne artykuły

Impreza sylwestrowa przed Domem Muzyki i Tańca w Zabrzu

redaktor

Piazzolla i Czajkowski w Zabrzu – Koncert Adwentowy

redaktor

Darmowa komunikacja miejska podczas Industriady

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «