fbpx
BIZNES

Zobacz, gdzie warto kupić mieszkanie w Zabrzu!

Zabrze jest miastem niezwykle interesującym pod względem jego okolicy, a także położenia. W tej aglomeracji górnośląskiej mieszka blisko 174 tys. osób. I choć w większości przypadków cały region powszechnie kojarzony jest z kopalniami, fabrykami i górnictwem, w rzeczywistości miasto to nieco odbiega od tej wizji.

Z pewnością nie powiemy o nim, że jest szare, bo to, co je charakteryzuje to pokaźne tereny zielone stanowiące około 60 procent powierzchni. Ponadto, z uwagi na lokalizację, Zabrze stanowi niezwykle ważny ośrodek komunikacyjny. W przeciągu ostatnich lat mogliśmy zauważyć jak bardzo rozwinęło się całe miasto w kontekście przeróżnych obszarów. Dotyczy to także rynku nieruchomości, który z roku na rok oferuje coraz lepiej dopasowane oferty mieszkaniowe pod potrzeby osób zainteresowanych ich zakupem. Powiększające się rodziny, wzrastające zarobki czy też inwestycje to tylko kilka pobudek, które determinują popyt na rynku nieruchomości w Zabrzu. Oprócz osób, które na stałe zamieszkują miasto, przybywa tutaj także wiele osób z okolic, a także całej Polski. Skłaniają ich do tego praca, rozwój regionu czy wiele innych czynników. Jednak każdej z grup przyświeca jeden cel, a mianowicie znalezienie mieszkania w pełni zaspokajającego ich wymagania. Zobacz, gdzie warto rozpocząć swoje poszukiwania, by nieruchomość spełniała oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Lokalizacja, z której wszędzie jest blisko

Zabrze, jak każde inne miasto, charakteryzuje się nieco bardziej lub mniej sprzyjającymi lokalizacjami jeżeli chodzi o zakup mieszkania. Jego powierzchnia wynosi około 80 m², jednak w związku z tym, że znajduje się w aglomeracji górnośląskiej mieszkanie musi być położone w odpowiednio skomunikowanym miejscu. Z pewnością, wiele osób nie pracuje w samym mieście, a dojeżdża do pobliskich miejscowości. Niedawno powstała inwestycja Grafitowe Zabrze zdaje się niezwykle dobrze dopasowywać do tych właśnie warunków. Deweloper DMT Progress postanowił zbudować budynki mieszkalne w samym centrum przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. To lokalizacja, z której bez problemu i w krótkim czasie dotrzecie do najważniejszych punktów miasta, a od Katowic dzieli Was jedynie 20 minut drogi. Co więcej, jeśli Wy bądź Wasze dzieci przemieszczacie się komunikacją miejską, w pobliżu usytuowane są przystanki autobusowe, dzięki którym zyskujecie niezwykle komfortową mobilność.

Doskonała okolica

Oczywiście, oprócz dogodnej lokalizacji, niezwykle istotne jest otoczenie, w którym będziemy funkcjonować. Po całym dniu pracy czy wypełnianiu niezbędnych obowiązków, większość z nas szuka miejsca, w którym może się wyciszyć i odpocząć. Inwestycja Grafitowe Zabrze znajduje się w okolicy pełnej zieleni, znajdziecie tam między innymi Park im. Bohaterów Poległych, który zlokalizowany jest tuż przy rzece Bytomka. Spacery pośród natury bez dwóch zdań pozwolą zatrzymać się na chwilę i naładować baterie. Okolica jest również świetnie dostosowana do najmłodszych, ponieważ znajdują się tam liczne place zabaw, a także szkoły czy przedszkola. To, co również bardzo ważne to bliskość sklepów spożywczych czy punktów świadczących przeróżne usługi. W okolicy osiedla zlokalizowane są m.in. przychodnie, kościoły oraz restauracje. 

Mieszkania szyte na miarę

Oferta dewelopera DMT Progress obejmuje rozmaite mieszkania na sprzedaż. Inwestycja mieszkaniowa Grafitowe Zabrze składa się z 3 budynków mieszkalnych, a w każdym z nich zlokalizowane są mieszkania o różnym metrażu. W zależności od tego czego poszukujesz, możesz zdecydować się na kawalerkę, mieszkanie o średniej wielkości czy duży apartament. Wykończenie każdego z budynków jest nieprzeciętne i modernistyczne, co sprawia, że całość prezentuje się niezwykle nowocześnie. Osiedle jest ogrodzone oraz posiada system monitoringu, a to oznacza, że stanowi w pełni bezpieczne środowisko dla Was bądź Waszych dzieci. Została przemyślana również kwestia miejsc parkingowych, stąd jeśli przemieszczacie się na co dzień samochodem nie będzie mieli problemu z jego zaparkowaniem. Udogodnieniem, które zapewnia, że wszystko znajduje się w zasięgu Waszej ręki, są powierzchnie usługowo-handlowe umieszczone na parterze.

Podobne artykuły

Włączniki światła – jakie są najbardziej odpowiednie?

@admin

Migracja PrestaShop – jak to zrobić szybko, profesjonalnie i samodzielnie ?

@admin

Uszkodzone szyby rolnicze mogą unieruchomić sprzęt

@admin

1 comment

Andrzej 23 maja 2022 at 09:24

Wszystko zależy od dzielnicy. Ważne żeby były miejsca parkingowe.

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «