fbpx
INFORMACJE SPORT

Zwycięstwo z Jagiellonią mimo zaległości w wypłatach dla piłkarzy

Wygraną 2:1 zakończyło się sobotnie spotkanie Górnika Zabrze z Jagiellonią Białystok. Piłkarzom Trojkolorowych jednak wciąż klub zalega ze znaczną częścią wynagrodzeń, o czym poinformowały sportowefakty.wp.pl

Wygraną 2:1 zakończyło się sobotnie spotkanie Górnika Zabrze z Jagiellonią Białystok. Piłkarzom Trójkolorowych jednak wciąż klub zalega ze znaczną częścią wynagrodzeń, o czym poinformowały sportowefakty.wp.pl

Wypłaty zaległych wynagrodzeń, jak obiecywały klub przy Roosevelta, miały trafić na konta zawodników po tym, jak belgijski KAA Gent przesłał potwierdzenie przelewu pierwszej transzy za transfer Daisuke Yokoty.

Efekt? W miniony czwartek (29 lutego) Górnicy otrzymali pieniądze, jednak mocno się zdziwili ile faktycznie przelano im na konta. Jak informują sportowefakty.wp.pl piłkarze otrzymali… po pół zaległej wypłaty. Pół z dwóch i pół jakie klub jest winny zawodnikom! Oznacza to, że Trójkolorowi nadal nie mają zapłaconych dwóch pensji!

Patrząc na to jak klub traktuje zawodników dzisiejsze zwycięstwo z Jagiellonią jest godne szacunku. Pieniądze na konta piłkarzy mają podobno dotrzeć w piątek. Czy faktycznie tak będzie, trochę trudno w to uwierzyć.

Podobne artykuły

PGNiG Superliga – Piotrkowianin pokonany w Zabrzu

redaktor

Nowe połączenie kolejowe z Zabrza do Bytomia – podpisano umowę z PKP PLK

redaktor

Czy ofiary Ośrodka Opiekuńczego Sióstr Boromeuszek powinny zostać przeproszone? [WIDEO]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «