fbpx
INFORMACJE

Konwencja wyborcza Aliny Nowak w iście amerykańskim stylu [WIDEO]

- Dzięki wspaniałym ludziom z zespołu Wspólnie dla Zabrzan, czuję, że nic nie jest niemożliwe - razem ruszamy naprzód, kierując się ku zwycięstwu – powiedziała podczas konwencji wyborczej, która odbyła się w miniony czwartek wieczorem kandydatka na prezydenta Zabrza Alina Nowak.

– Dzięki wspaniałym ludziom z zespołu Wspólnie dla Zabrzan, czuję, że nic nie jest niemożliwe – razem ruszamy naprzód, kierując się ku zwycięstwu powiedziała podczas konwencji wyborczej, która odbyła się w miniony czwartek wieczorem kandydatka na prezydenta Zabrza Alina Nowak.

Konwencja niezależnej kandydatki na prezydenta odbyła się w siedzibie Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan przy ul. Narutowicza. Wzięli w niej udział mieszkańcy naszego miasta, kandydaci na radnych z komitetu Aliny Nowak i najbliższa rodzina pretendentki do fotela prezydenta – mąż oraz syn.

– Z przyszłą panią prezydent, z Aliną Nowak już jesteśmy małżeństwem od ponad 32 lat, jestem dumny z tego, że Alinka jest dzisiaj tu gdzie jest i oczywiście z całego serca ją wspieram – powiedział Jacek Nowak, mąż kandydatki.

Podczas konwencji zaprezentowany był program kandydatki, a także jej drużyna – kandydaci do Rady Miasta w Zabrzu.

– Trzy lata ciężkiej pracy, trzy lata świetnych spotkań z mieszkańcami. Udało się przygotować spójny program, udało się zebrać fantastyczną drużynę – powiedziała Alina Nowak.

Kandydatka startująca w wyścigu o fotel prezydenta Zabrza to zabrzańska radna Sejmiku Województwa Śląskiego. Przez wiele lat była również dyrektorką Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu, a także zdobyła też cenne doświadczenie jako wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.

– Kandydatka naprawdę miała bardzo dobry kontakt z publicznością. Wspaniała konwencja. No nic tylko idziemy po zwycięstwo – skwitował Arkadiusz Ciach kandydat do Rady Miasta.

I faktycznie, konwencja kandydatki była zorganizowana z rozmachem i w iście amerykańskim stylu co widać w jednym z materiałów wideo.

Podobne artykuły

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej zagłosowała

redaktor

Ukradł kosmetyki i perfumy za ponad 1000 złotych

redaktor

Bezpłatny kurs motorniczego z gwarancją zatrudnienia

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «