fbpx
INFORMACJE

4 miesięczne dziecko pod opieką kompletnie pijanej matki

Miała 3 promile alkoholu w organizmie i opiekowała się swoim 4 miesięcznym dzieckiem. Policjantów o tym fakcie poinformowali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Podczas interwencji w mieszkaniu na ul. Bytomskiej, upojona alkoholem 20 letnia matka była agresywna.

Miała 3 promile alkoholu w organizmie i opiekowała się swoim 4 miesięcznym dzieckiem. Policjantów o tym fakcie poinformowali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Podczas interwencji w mieszkaniu na ul. Bytomskiej, upojona alkoholem 20 letnia matka była bardzo agresywna.

– W trakcie interwencji kobieta uderzyła pracownika MOPR-u oraz jednego z interweniujących policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie 3,34 promila alkoholu. Mężczyzna, w którego towarzystwie przebywała, również był nietrzeźwy – opowiada mł. asp. Sebastian Bijok z zabrzańskiej komendy policji.

Pijana matka została przez policjantów zatrzymana. Niemowlę trafiło pod opiekę rodziny.

– 20-latce przedstawiono zarzut dotyczący narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych – dodaje mł. asp. Sebastian Bijok.

Teraz grozi jej nawet do 5 lat więzienia. O jej losie zadecyduje sąd.

Podobne artykuły

Wypadek z udziałem motocykla na ul. 3 Maja

redaktor

Zabrzańskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

redaktor

Maksymalna podwyżka podatku od nieruchomości

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «