fbpx
INFORMACJE

Alina Nowak w wyborach parlamentarnych nie wystartuje

Zbliżają się wybory parlamentarne i nowych posłów oraz senatorów wybierzemy 15 października. Kampania już ruszyła, a jako pierwsza swe listy wyborcze przedstawiła Koalicja Obywatelska. Nie brakuje też spekulacji na temat tego, kto ubiegać się będzie o mandat parlamentarzysty. 

Poznaliśmy już oficjalnie trzech kandydatów z Zabrza, którzy wystartują w nadchodzących wyborach do Sejmu i Senatu: Tomasz Olichwer, Wojciech Niezgoda i Jarosław Marciniak znaleźli się na listach Koalicji Obywatelskiej. Pojawiają się też spekulacje, iż bardzo aktywna w zabrzańskiej przestrzeni publicznej Alina Nowak, ma ubiegać się o poselski mandat.

– Do mnie też docierają te plotki, już kilka osób mnie o to pytało. Chcę jasno powiedzieć, że dziś interesuje mnie wyłącznie samorząd; praca na rzecz mieszkańców naszego regionu i oczywiście rodzimego Zabrza. Nie będę startowała w nadchodzących wyborach parlamentarnych – powiedziała Alina Nowak, radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

Kampania wyborcza trwa już oficjalnie. Kto z naszego miasta, oprócz trzech wspomnianych zabrzan starać się będzie o mandat posła lub senatora? Te informacje niebawem będą się pojawiać. Dziś wiemy, że na pewno nie będzie to Alina Nowak.

Podobne artykuły

Co zmieni się w wypłatach 500 plus od przyszłego roku?

redaktor

Policjanci z Ustronia uratowali mieszkańca Zabrza

redaktor

Chciał zadźgać konkubinę nożem – trafił do aresztu

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «