fbpx
INFORMACJE

Borys Budka zaatakowany w Galerii Katowickiej

Znieważył go i wytrącił mu z rąk telefon. W ten sposób nieznajomy mężczyzna zaatakował dziś przedpołudniem w Galerii Katowickiej Borysa Budkę. Poseł złożył już zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Znieważył go i wytrącił mu z rąk telefon. W ten sposób nieznajomy mężczyzna zaatakował dziś przed południem w Galerii Katowickiej Borysa Budkę. Poseł złożył już zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Atak na posła miał miejsce na parkingu podziemnym Galerii Katowickiej. Budka nieznajomego mężczyznę spotkał wcześniej w sklepie. O całym zajściu zostali poinformowani policjanci. Po przyjeździe na miejsce zatrzymali 49 letniego mieszkańca Katowic.

– Mężczyzna był trzeźwy. Nie był wcześniej karany. Zostało też przyjęte zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa – mówi podkom. Agnieszka Żyłka, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

W ciągu najbliższych 48 godzin katowiczaninowi podejrzanemu o naruszenie nietykalności osobistej i zniszczenie mienia mają zostać przedstawione zarzuty.

Foto: https://www.facebook.com/BudkaBorys

Podobne artykuły

Grillowanie, spacer czy zwiedzanie? Jak spędzić weekend w Zabrzu

redaktor

Włamali się do Biedronki po alkohol i papierosy

redaktor

Rodzinna awantura zakończona zabójstwem brata [WIDEO]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «