fbpx
INFORMACJE

CBŚP rozbiło narkotykowy gang pseudokibiców Górnika [VIDEO]

12 członków gangu pseudokibiców zabrzańskiego Górnika zatrzymali funkcjonariusze CBŚP z woj. opolskiego. Podczas zatrzymania przejęto Przejęto również amfetaminę, mefedron, marihuanę oraz kij bejsbolowy i maczetę.

12 członków gangu pseudokibiców zabrzańskiego Górnika ujęli funkcjonariusze CBŚP z woj. opolskiego. Podczas zatrzymania przejęto również amfetaminę, mefedron, marihuanę oraz kij bejsbolowy i maczetę.

Zatrzymanie jest efektem trwającego przez ostatnie miesiące śledztwa, w którym ustalono, że kibole od kilku lat wprowadzali do obrotu narkotyki na terenie woj. śląskiego i opolskiego.

W ich efekcie zatrzymano 12 osób, u których policjanci znaleźli i zabezpieczyli m.in. maczetę, kij bejsbolowy, racę dymną oraz narkotyki, tj. amfetaminę, marihuanę i mefedron. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono ponad 40 tys. zł – informuje podinsp. Iwona Jurkiewicz, rzeczniczka CBŚP.

Część z zatrzymanych bandytów, jak potwierdza rzeczniczka CBŚP, są dobrze znani policjantom i w przeszłości zostały na nich nałożone zakazy stadionowe.

W efekcie czterech z 12 zatrzymanych kiboli zostało osadzonych już w areszcie.

Podobne artykuły

Brutalnie zaatakował i usiłował zgwałcić 42 letnią kobietę

redaktor

Strzelił pięć razy w plecy kobiecie, której ukradł 50 zł

redaktor

Pracownik hurtowni kradł alkohol w hurtowych ilościach

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «