fbpx
INFORMACJE

Nowy lokal Zabrzańskiego Stowarzyszenia „Kontakt”

Zabrzańskie Stowarzyszenie Kontakt na rzecz osób niepełnosprawnych ma powody do dumy.
Po ciężkich bojach związanych z remontem pozyskanego lokalu z zasobów miasta Zabrze świętowało otwarcie nowej siedziby.

Inauguracja otwarcia lokalu odbyła się 30.05, gdzie zostali zaproszenie darczyńcy, którzy wspierali Stowarzyszenie podczas remontu, a dziś tj 31. 05 zostali zaproszeni przyjaciele oraz współpracownicy.
Powstało cudowne miejsce, a to wszystko dzięki cudownym ludziom, którzy nas otaczają. Jakby nie wsparcie naszych darczyńców, remont nie zakończył by się tak szybko – mówi Anna Gołaszewska, prezes Stowarzyszenia KONTAK w Zabrzu

Od 1 czerwca zajęcia na świetlicy terapeutycznej ruszają pełną parą. Wykwalifikowana kadra w skład której wchodzą terapeuci zajęciowi i fizjoterapeuta już czekają na podopiecznych przy ul 3-go Maja 27 of.
– Teraz wracamy do pracy, ku radości dzieciaczków. Czekają nas nowe zadania, nowe wyzwania i podejmujemy się ich z uśmiechem na twarzy oraz dumą, bo daliśmy radę – dodaje Pani Katarzyna Kaczorowska, członek zarządu Stowarzyszenia.

Kiedy ma się w gronie tak zmobilizowane i nieustępliwe kobiety, jak w zarządzie Stowarzyszenie Kontakt, to jak widać, wszystko jest możliwe.

A, my ze swojej strony gratulujemy zarządowi Stowarzyszenie Kontakt i życzymy dalszych sukcesów.

Podobne artykuły

Od poniedziałku rusza nabór do przedszkoli

redaktor

Dogodne godziny dla urzędników, nie dla mieszkańców…

redaktor

28 Finał WOŚP – trwa licytacja spaceru z radnym Żbikowskim

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «