fbpx
KULTURA

Cyrk Wictoria zawita do Zabrza z wyjątkowym widowiskiem

Po 8 miesięcznej przerwie spowodowanej epidemią Covid - 19 Cyrk Wictoria powraca z widowiskiem 2021. Występy na terenie Zabrza zaplanowane są w najbliższy piątek i sobotę

Po 8 miesięcznej przerwie spowodowanej epidemią Covid – 19 Cyrk Wictoria powraca z widowiskiem 2021. Występy na terenie Zabrza zaplanowane są w najbliższy piątek i sobotę (15-16 października). Jako pierwsi w Polsce i trzeci w Europie cyrk, prezentuje pokaz zwierząt w hologramie.

Pod namiotem Cyrku Wictoria będzie można będzie obejrzeć dzikie zwierzęta oraz tajemniczy podwodny świat. Jest to ostatnia okazja, aby zobaczyć połączenie tradycyjnego cyrku z cyrkiem XXI wieku. W programie zaplanowane są również akrobacje na trapezie, człowieka kruka i jego wirujący sześcian oraz wiele innych atrakcji.

O dobry humor zadba clown Robcio. Najmłodsi widzowie będą mieli szansę spotkać się z Maszą i Niedźwiedziem. Cyrk Wictoria wystąpi w Zabrzu na ul. Matejki (MOSIR) 15.10.2021 – GODZ. 17:00 oraz 16.10.2021 – GODZ. 15:00

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania 2 podwójne zaproszenia – jedno na piątek, a drugie na sobotę. Wystarczy, że zareagujecie serduszkiem na tego posta oraz udostępnicie go na swoim FB. Na Wasze reakcje i udostępnienia czekamy do czwartku (14 października) do godz. 12.00.

Podobne artykuły

Atrakcje z okazji zabrzańskiej Nocy Muzeów

redaktor

Wystawa obrazów Erwina Sówki w zabrzańskim muzeum

redaktor

Fortum przekazało miastu dawny budynek Elektrociepłowni Zabrze

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «