fbpx
KULTURA

„Plastusiowy pamiętnik” i „Morze ciche” czyli ferie w Teatrze Nowym

Dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych. Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza do spędzenia wolnego czasu w ferie na spektaklach „Plastusiowy pamiętnik” i „Ciche morze.”

Dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych. Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza do spędzenia wolnego czasu w ferie na spektaklach „Plastusiowy pamiętnik” i „Morze ciche.”

Już 14 i 15 stycznia o godz. 10:00 zabrzański teatr zaprasza małych widzów wraz z rodzicami, dziadkami do wybrania się w magiczną podróż do… piórnika. „Plastusiowy pamiętnik” w reżyserii Zbigniewa Stryja to historia, która wprowadzi zarówno młodszych, jak i starszych w magiczny, bajkowy świat.

Kolejną propozycją na spędzenie ferii zimowych z Teatrem Nowym jest „Morze ciche” w reżyserii Łukasza Zaleskiego. Ta poetycka opowieść ma szansę wzruszyć i ukazać nam świat osób niesłyszących, żyjących na co dzień bez dźwięków i słowa wypowiadanego. Spektakle zaplanowano na 23 stycznia o godz. 10:00 i 19:00.

Przedstawienie „Morze ciche” dedykowane jest zarówno dzieciom słyszącym, jak i niedosłyszącym. Obok języka migowego pojawi się również słowo mówione, a wspólna integracja pozwoli zapoznać się z różnymi światami i ich ograniczeniami.

Mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie – do wyboru na jeden ze spektakli – „Plastusiowy pamiętnik” lub „Morze ciche”. Wystarczy, że polubicie ten artykuł na Facebook.com Zabrze24.infohttps://www.facebook.com/zabrze24.info/posts/1496337413853508 a także polubicie posta na FB Teatru Nowego: https://www.facebook.com/teatrzabrze/posts/3420659051340933

Na wasze polubienia czekamy do wtorku 14 stycznia do godz. 16.00.

Podobne artykuły

40 proc. taniej czyli Black Week w Teatrze Nowym

redaktor

Co zaplanowano w mieście z okazji 3 Maja?

redaktor

Trzydniowy kiermasz płyt winylowych i CD w Centrum Handlowym M1

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «