fbpx
INFORMACJE

Dewastacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14

Wandale zniszczyli nie tylko elewację, ale też drzwi i okna ZSO nr 14 w dzielnicy Zaborze-Północ. Do zniszczenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Poszukiwany jest sprawca tej dewastacji.

Zniszczona została nie tylko elewacja, ale też drzwi i okna ZSO nr 14 w dzielnicy Zaborze-Północ. Do dewastacji doszło w nocy z czwartku na piątek. Poszukiwani są sprawcy zniszczeń.

Na murach, oknach i drzwiach szkoły pojawiły się napisy, z których można wywnioskować, że ich autorem jest jakiś pseudokibic Górnika Zabrze.

Takiej osoby, pełnej nienawiści, nie można nazwać kibicem. W szkole mamy oddziały sportowe
w sporcie piłka nożna. Uczymy dzieci i młodzież tolerancji, zdrowego, mądrego współzawodnictwa, dbania o szkołę, boisko, sprzęt sportowy. Jest to bardzo przykre, że w jednej chwili ktoś potrafi zniszczyć wszystko to, co staramy się wpoić naszym uczniom
– mówi Agata Gąsior – dyrektor ZSO nr 14 w Zabrzu.

Każdy kto może pomóc w ujęciu sprawcy lub sprawców dewastacji proszony jest o o kontakt z zabrzańską policją lub z ZSO nr 14 w Zabrzu.

Wandale zniszczyli nie tylko elewację, ale też drzwi i okna ZSO nr 14 w dzielnicy Zaborze-Północ. Do zniszczenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Poszukiwany jest sprawca tej dewastacji. Zniszczona została nie tylko elewacja, ale też drzwi i okna ZSO nr 14 w dzielnicy Zaborze-Północ. Do dewastacji doszło w nocy z piątku na sobotę. Poszukiwani są sprawcy zniszczeń.

Foto: ZSO nr 14 w Zabrzu.

Podobne artykuły

Przy ul. Bytomskiej trwa budowa schroniska dla zwierząt [FOTO]

redaktor

Po długim weekendzie majowym czas na matury

redaktor

Radni z Zabrza milczeli w sprawie obniżenia swoich wynagrodzeń

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «