INFORMACJE

Dewastacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14

Wandale zniszczyli nie tylko elewację, ale też drzwi i okna ZSO nr 14 w dzielnicy Zaborze-Północ. Do zniszczenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Poszukiwany jest sprawca tej dewastacji.

Zniszczona została nie tylko elewacja, ale też drzwi i okna ZSO nr 14 w dzielnicy Zaborze-Północ. Do dewastacji doszło w nocy z czwartku na piątek. Poszukiwani są sprawcy zniszczeń.

Na murach, oknach i drzwiach szkoły pojawiły się napisy, z których można wywnioskować, że ich autorem jest jakiś pseudokibic Górnika Zabrze.

Takiej osoby, pełnej nienawiści, nie można nazwać kibicem. W szkole mamy oddziały sportowe
w sporcie piłka nożna. Uczymy dzieci i młodzież tolerancji, zdrowego, mądrego współzawodnictwa, dbania o szkołę, boisko, sprzęt sportowy. Jest to bardzo przykre, że w jednej chwili ktoś potrafi zniszczyć wszystko to, co staramy się wpoić naszym uczniom
– mówi Agata Gąsior – dyrektor ZSO nr 14 w Zabrzu.

Każdy kto może pomóc w ujęciu sprawcy lub sprawców dewastacji proszony jest o o kontakt z zabrzańską policją lub z ZSO nr 14 w Zabrzu.

Wandale zniszczyli nie tylko elewację, ale też drzwi i okna ZSO nr 14 w dzielnicy Zaborze-Północ. Do zniszczenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Poszukiwany jest sprawca tej dewastacji. Zniszczona została nie tylko elewacja, ale też drzwi i okna ZSO nr 14 w dzielnicy Zaborze-Północ. Do dewastacji doszło w nocy z piątku na sobotę. Poszukiwani są sprawcy zniszczeń.

Foto: ZSO nr 14 w Zabrzu.

Podobne artykuły

Niewybuchy z II wojny światowej przy osiedlu Guido

redaktor

Poszukiwany Kosmo – ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

redaktor

Włamał się do salonu sukien ślubnych – nakradł towaru za 40 tys. zł. [ZDJĘCIA]

redaktor

SKOMENTUJ