fbpx
BIZNES

Kontener biurowy: co to jest?

Nowoczesne i wygodne biuro jest podstawą rozwoju każdego biznesu. W Polsce, jak i na całym świecie, koszt pomieszczeń biurowych dynamicznie wzrasta, a jednocześnie wzrasta też zapotrzebowanie na budynki tego typu. Co więcej, klienci często stykają się z potrzebą tworzenia niewielkiego pomieszczenia biurowego o charakterze czasowym – na przykład obok nowo wybudowanych mieszkań lub przedsiębiorstw przemysłowych. Tanie, funkcjonalne i wygodne kontenery biurowe są doskonałym rozwiązaniem każdego z tych problemów i to właśnie z tego powodu zyskują coraz większą popularność zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Modułowe biura: podstawowe charakterystyki

Biura, stworzone z wykorzystaniem kontenerów modułowych, to funkcjonalne pomieszczenia, których kształt, design i wyposażenie dobierane są w taki sposób, by maksymalnie spełnić wymagania zleceniodawców. Każdy moduł może być wykorzystany zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z dodatkowymi blokami, dzięki czemu pojawia się możliwość, by:

  • Rozszerzyć kontener biurowy o niezbędną liczbę dodatkowych bloków w celu zwiększenia powierzchni biura;
  • Wybrać konfigurację kontenera, zapewniającą optymalne koszty budowy;
  • Uruchomić nowe biuro już nawet po miesiącu od złożenia zamówienia na jego wykonanie itp.;

W razie potrzeby przenieść i ponownie zamontować biuro na nowe miejsce w dowolnym regionie Polski.

Biurowe kontenery Modulex: zalety, o których warto powiedzieć

Producent kontenerów biurowych Modulex ma ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji modułowych konstrukcji, przeznaczonych do wykorzystania w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym. Cena kontenerów biurowych Modulex zawsze pozostaje przystępna dla klientów, a ponadto tego typu konstrukcje:

  • Mają okna i drzwi, mogą zostać podzielone na oddzielne pokoje, wewnątrz modułu możliwe jest także tworzenie łazienki lub kuchni dla pracowników;
  • Posiadają wysokiej jakości ocieplenie, pozwalające na użytkowanie ich w zimnych porach roku, a jednocześnie nie ma potrzeby wydawania dużych pieniędzy na ogrzewanie;
  • Posiadają certyfikaty jakości ISO 9001, uznawane zarówno na Ukrainie, jak i w Unii Europejskiej;

Mają standardowe wymiary: 6,2 х 2,48 m, w razie potrzeby można zamówić ich dodatkowe wyposażenie: meble, sanitariaty itp.

Czas trwania produkcji i dostawa

Produkcja kontenera trwa maksymalnie 4 tygodnie, a 2 maksymalnie tygodnie potrzebne są na jego zamontowanie (zależy od fundamentu i warunków pogodowych). Dostawa modułu odbywa się w postaci złożonej samochodami z miejsca produkcji, bez potrzeby uzyskania na taki transport dodatkowych zezwoleń. W razie potrzeby, kontenery Modulex można ustawić jeden na jeden, uzyskując nawet 3-piętrową konstrukcję.

Jeśli chcesz kupić kontenery biurowe, cena zaczyna się od 350 euro za metr kwadratowy. Kontenery biurowe marki Modulex doskonale poradzą sobie ze swoimi zadaniami w sytuacjach rozwoju biznesu, jego relokacji, a nawet podczas otwierania nowej firmy.

Podobne artykuły

Oczyszczacz powietrza ‒ jaki wybrać?

@admin

Jakie drzwi do biura wybrać?

@admin

Sprawdzone szkolenia BHP, Pierwsza pomoc, P. poż, Metodyka szkoleń oraz kursy dla opiekunek i opiekunów

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «