fbpx
BIZNES

KRUPA-MED – mają nie tylko sprawdzone sposoby na ból

Bóle pleców, stawów, a może mięśni? Skutecznym lekarstwem na te wszystkie dolegliwości jest terapia w gabinecie KRUPA-MED. To bardzo innowacyjna oferta zabiegów dla tych, którym doskwierają tego typu bóle. Efekty i skuteczność zabiegów nie od dziś potwierdzają pacjenci, wśród których są też sportowcy.

KRUPA-MED prowadzi Krzysztof Krupa wraz z grupą doświadczonych specjalistów w przychodni Vademecum na ul. Wolności 440 w Zabrzu-Zaborzu. Gabinet na brak klientów już od początku działalności narzekać nie może.

Oprócz masaży i wielu uzdrawiających zabiegów KRUPA-MED zajmuje się także leczeniem wad postawy. W ofercie gabinetu są też skuteczne i wysokiej jakości wkładki ortopedyczne. Wizyty można rezerwować w trybie natychmiastowym poprzez rejestrację online.

Specjaliści z KRUPA-MED korzystają z fizykoterapii masażu i indywidualnych ćwiczeń z pacjentem. Coraz częściej zabiegi przedstartowe oraz regenerację biologiczną oferowaną w zabrzańskim gabinecie docenia coraz większe grono zawodowych sportowców, jak i osób, które sport uprawiają rekreacyjnie.

Dla czytelniczek i czytelników Zabrze24.info mamy do rozlosowania w sumie 4 vouchery do KRUPA-MED. Dwa na konsultację z masażem oraz dwa na badanie postawy. Wystarczy, że polubicie stronę KRUPA-MED na FB: https://www.facebook.com/KRUPA-MED-670532173398545/ a także polubicie posta na FB do tego artykułu: https://www.facebook.com/zabrze24.info/posts/1507917162695533 Na wasze lajki czekamy do niedzieli do godziny 12.00.

Podobne artykuły

Wyjątkowa kobieca biżuteria na każdą okazję – poznaj markę Pandora

@admin

Medyczna marihuana będzie produkowana w Zabrzu

redaktor

Zabrze potrzebuje w końcu dobrego menedżera

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «