fbpx
BIZNES

KRUPA-MED – skuteczna terapia i masaże lecznicze dla każdego…

Bóle pleców, stawów, a może mięśni? Skutecznym lekarstwem na te wszystkie dolegliwości jest terapia w otwartym dziś gabinecie KRUPA-MED. To najnowsza w Zabrzu i jednocześnie bardzo innowacyjna oferta zabiegów dla tych, którym doskwierają tego typu bóle. Efekty i skuteczność zabiegów potwierdzają już pierwsi pacjenci, wśród nich sportowcy.

Gabinet KRUPA-MED prowadzi Krzysztof Krupa w przychodni Vademecum na ul. Wolności 440 w Zabrzu-Zaborzu. Na brak klientów już na początku działalności narzekać nie może. To efekt kilkuletniego doświadczenia oraz pracy w tego typu gabinetach, ale przede wszystkim zaufania stałych, zadowolonych pacjentek i pacjentów.

Uzdrawiające efekty masażu leczniczego odczułem już po pierwszym zabiegu. Po kolejnych bóle pleców prawie ustały – powiedział Andrzej, który pojawił się na dzisiejszym otwarciu gabinetu.

Z usług Krzysztofa Krupy korzystają też sportowcy. Wielu z nich zawdzięcza mu sukcesy i szczytową formę. Jednak znaczna część pacjentów docenia przede wszystkim masaże lecznicze. Polegają one na mechanicznym użyciu bodźców, między innymi użyciu ucisku oraz grupy określonych chwytów i w efekcie powrotu pacjentów do zdrowia. Korzystają z nich zarówno ci, którzy odczuwają bóle mięśniowe, jak również osoby po obrażeniach typu złamania, zwichnięcia, skręcenia oraz stłuczenia.

Większość pacjentów czuje poprawę już po pierwszym zabiegu. Zazwyczaj wszystko potem idzie zgodnie z planem, chociaż zdarza, że na początku mogą wystąpić tzw „bóle początkowe”. Te oczywiście występują bardzo rzadko, a jeśli już to nie utrzymują się zbyt długo. Skuteczność terapii odczuć można maksymalnie po dwóch lub trzech wizytach – wyjaśnia Krzysztof Krupa właściciel KRUPA-MED.

Dla czytelników Zabrze24.info mamy po jednym bonie podarunkowym na zabieg w gabinecie KRUPA-MED o wartości 60 zł każdy. Wystarczy polubić na FB stronę KRUPA-MED https://www.facebook.com/KRUPA-MED-670532173398545/ a także polubić ten artykuł i skomentować w temacie, dlaczego chcecie skorzystać z masażu leczniczego? Na „lajki” i komentarze czekamy do piątku – 7 czerwca.

Podobne artykuły

Siódme urodziny Pracowni Fryzjerskiej Joanna Wysocka

redaktor

Dlaczego warto dbać o czystość w biurze?

@admin

Śląski Klaster Energii kluczem do niskich rachunków za prąd

redaktor

1 comment

Szpaku 3 czerwca 2019 at 22:04

Jestem już po całej serii masaży (teraz już przypominająco i relaksacyjnie ☺) u Pana Krzysztofa i polecam serdecznie każdemu komu zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu 👍😎👍

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «