fbpx
BIZNES SPORT

Mistrzostwa Polski w Boksie – przedsiębiorco zostań sponsorem!

To będzie wyjątkowa uczta pięściarska w Zabytkowej Kopalni Guido, 320 metrów pod ziemią. Najbardziej chlubne tradycje bokserskie wrócą w grudniu do Zabrza. Imprezę wraz z miastem organizuje Stowarzyszenia Zabrzański Klub Bokserski BOKS – ZABRZE. Przedsiębiorcy z Zabrza i nie tylko mają możliwość współorganizacji tego wyjątkowego wydarzenia. A jak wiadomo sponsoring sportowy i to na ogólnopolskich zawodach to najlepsza, najbardziej sprawdzona oraz skuteczna forma reklamy.

To będzie wyjątkowa uczta pięściarska w Zabytkowej Kopalni Guido, 320 metrów pod ziemią. Najbardziej chlubne tradycje bokserskie wrócą w grudniu do Zabrza za sprawą Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim Seniorów i Seniorek. Imprezę wraz z miastem organizuje Stowarzyszenia Zabrzański Klub Bokserski BOKS – ZABRZE. Przedsiębiorcy z Zabrza i nie tylko mają również możliwość współorganizacji tego wyjątkowego wydarzenia. A jak wiadomo sponsoring sportowy na ogólnopolskich zawodach to najlepsza, najbardziej sprawdzona oraz skuteczna forma reklamy.

O zaplanowanych w grudniu tego roku Mistrzostwach Polski w Boksie Olimpijskim Seniorów i Seniorek pisaliśmy niecałe dwa tygodnie temu i artykuł na ten temat możecie przeczytać tutaj. Impreza odbędzie się pod patronatem medialnym Zabrze24.info. Jak zapowiadają jej organizatorzy będzie to wielki powrót tradycji bokserskich do Zabrza.

„Z niesamowitą satysfakcją, pragniemy poinformować Was, że po dwudziestu czterech latach ,,wielki boks” wraca do Zabrza. Największa elita polskiego pięściarstwa będzie goszczona w naszym pięknym mieście” – poinformowali w mediach społecznościowych przedstawiciele SZKB BOKS – ZABRZE

Przedsiębiorcy, którzy chcą współtworzyć tę wyjątkową imprezę mogą zaangażować się w jej sponsoring. Zainteresowani mogą nawiązać kontakt poprzez oficjalną stronę SZKB BOKS – ZABRZE lub telefonicznie: 501 156 782. Warto się pospieszyć, bo liczba firm, które będą mogły sponsorować to wydarzenie jest ograniczona.

Podobne artykuły

Radosny i huczny Dzień Dziecka w ReShape Fitness już 29 maja

redaktor

Rada nadzorcza Górnika Zabrze jednak przedłużyła umowy Masoniowi i Miller-Gogolińskiej

redaktor

Górnik Zabrze zagra w europejskich pucharach

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «