fbpx
SPORT

Troje szachistów z Zabrza ma pojechać na Mistrzostwa Świata – potrzebne fundusze!

Marta, Antek i Antoni to młodzi i bardzo utalentowani szachiści z Zabrza. Mają możliwość wziąć udział Mistrzostwach Świata Juniorów Szachach Szybkich i Błyskawicznych oraz w Szkolnych Mistrzostwach Europy w Szachach Klasycznych w Grecji. Jedyną przeszkodą, żeby reprezentowali tam Zabrze jest brak funduszy.

Marta, Antek i Antoni to młodzi i bardzo utalentowani szachiści z Zabrza. Mają możliwość wziąć udział Mistrzostwach Świata Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych oraz w Szkolnych Mistrzostwach Europy w Szachach Klasycznych w Grecji. Jedyną przeszkodą, żeby reprezentowali tam Zabrze jest brak funduszy.

Potrzebna jest kwota to 25 500 zł – to koszt transportu na obydwa turnieje, które organizowane są w Grecji, jak i opłaty startowe, zakwaterowanie zawodników i opiekunów, w miejscach wyznaczonych przez organizatora oraz koszty pobytu trenera – Katarzyny Krajewskiej-Gajdzik.

Rodzice Marty, Antka i Antoniego nie są w stanie sfinansować wyjazdu na mistrzostwa. Dlatego w internecie ruszyła zrzutka: https://zrzutka.pl/urycsg

Kliknijcie link i dowiedzcie się więcej o dotychczasowych osiągnięciach tych młodych i utalentowanych szachistów oraz wesprzyjcie ich finansowo – liczy się każda kwota.

Podobne artykuły

Górnik przerwał złą passę. Cztery gole w Płocku!

redaktor

Górnik-Arka – remis w jubileuszowej oprawie

redaktor

Dwa wygrane sparingi – piłkarze Górnika wracają do Zabrza [ZDJĘCIA Z LOTNISKA]

redaktor

SKOMENTUJ