fbpx
SPORT

Nocny Turniej Dzikich Drużyn ABC Sportu CUP rozstrzygnięty!

24 drużyny z 3 województw, około 240 uczestników, 76 meczów i 242 gole – to bilans nocnego Turnieju Dziki Drużyn ABC Sportu Cup, który został rozegrany w miniony weekend.

24 drużyny z 3 województw, około 240 uczestników, 76 meczów i 242 gole – to bilans nocnego Turnieju Dziki Drużyn ABC Sportu Cup, który został rozegrany w miniony weekend. Piłkarska rywalizacja pod patronatem medialnym portalu Zabrze24.info miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę w Hali Sportowej MOSiR Zabrze.

Najlepsze z 24 drużyn, które rywalizowały w miniony weekend były:

 Asy z Ekstraklasy – 1 miejsce;

AKS Grzybowice Zabrze – 2 miejsce;

Tiki-Taka – 3 miejsce;

FC Jager Team – 4 miejsce.

„Turniej Nocny ABC Sportu Cup był bardzo dla nas wymagający, chcieliśmy bardzo stanąć na wysokości zadania. Miesiąc przygotowań, szukania partnerów, a to wszystko po to aby z edycji na edycję wyglądało to coraz lepiej.  Czy jesteśmy zadowoleni? Tak, ponieważ każdy wrócił cały i zdrowy do domu. Wiadomo jak to bywa w sporcie jedni wygrywają drudzy muszą wziąć na klatę porażkę i jak najszybciej wyciągnąć z niej wnioski. Piękne jest to, że walki, determinacji, pięknych akcji i parad bramkarskich nie brakowało” – napisali organizatorzy turnieju w mediach społecznościowych.

Grafika/źródło: ABC Sportu CUP

Podobne artykuły

Górnik Zabrze pokonany w Kielcach

redaktor

Ogłoszono przetarg na wyburzenie starej trybuny Areny Zabrze

redaktor

Arkadiusz Szymanek już nie jest prezesem Górnika Zabrze

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «