fbpx
INFORMACJE

Nowe fakty w sprawie zabójstwa męża po weselu

Wracamy do tragedii, która miała miejsce w minioną niedzielę po weselu. 58 letnia kobieta, która po imprezie weselnej śmiertelnie zadźgała swojego męża nożem to matka panny młodej! O sprawie poinformował Super Express.

58 letnia Ewelina Ł. zrujnowała najpiękniejszy dzień w życiu nowożeńców. Kłótnia pomiędzy matką panny młodej i jej 48 letnim ojcem Robertem rozpoczęła się już podczas imprezy weselnej. Jak już pisaliśmy na naszych łamach, mąż Eweliny Ł. wrócił z wesela sam i usnął.

58 latka, która zjawiła się później w mieszkaniu obudziła małżonka. Zezłoszczony Robert Ł. rozbił stół, wówczas jego pijana żona chwyciła drewnianą nogę stołową i zaczęła go atakować. Finalnie doszło do tragedii – Ewelina Ł. wzięła nóż i zadała nim partnerowi kilka ciosów w okolice klatki piersiowej.

Przebite płuco i serce

Ostrze noża przebiło płuco i serce 48 latka. Mężczyzna trafił do szpitala i mimo przeprowadzonej operacji zmarł. Matce panny młodej prokurator przedstawił zarzut zabójstwa. Została osadzona w areszcie. Grozi jej kara dożywotniego więzienia.

Temat poruszaliśmy na łamach Zabrze24.info w minioną środę i możecie do niego wrócić tutaj.

Podobne artykuły

Po budowie dworca autobusowego brakuje miejsc postojowych dla taksówkarzy [WIDEO]

redaktor

Prowadził auto po pijanemu i spowodował kolizję

redaktor

Zaborze Północ: Nowe urządzenia na starym placu zabaw [FOTO]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «