fbpx
INFORMACJE

Od soboty wstrzymany zostanie ruch tramwajów do Mikulczyc

Już od najbliższej soboty (20 listopada) do odwołania wstrzymany będzie ruch tramwajów w stronę Mikulczyc. Linia nr 3 obsługiwana będzie wagonami dwukierunkowymi, kursując na skróconej trasie: Makoszowy Pętla – Zabrze Pole Ludwik. Powód? Przebudowa torów od Pętli Mikulczyce do skrzyżowania ul. Mikulczyckiej z ul. Dygasińskiego.

Już od najbliższej soboty  (20 listopada) do odwołania wstrzymany będzie ruch tramwajów w stronę Mikulczyc.  Linia nr 3 obsługiwana będzie wagonami dwukierunkowymi, kursując na skróconej trasie: Makoszowy Pętla – Zabrze Pole Ludwik. Powód? Przebudowa torów od Pętli Mikulczyce do skrzyżowania ul. Mikulczyckiej z ul. Dygasińskiego.

Tramwaje Śląskie uruchomią autobusową komunikację zastępczą oznaczoną jako T-3, kursując na trasie Zabrze pl. Teatralny – Mikulczyce Zwrotnicza.

Nie wiadomo jak długo potrwa modernizacja torowisk, wiadomo, że będzie ona obejmowała również przebudowę torów na pętli w Mukulczycach.

Grafika-źródło: materiały prasowe.

Podobne artykuły

Prowizorka po zabrzańsku – na Wolności 165 A usunęli fekalia…

redaktor

Ukradł głośniki. Dzień później odwiedził ten sam sklep i wpadł…

redaktor

Zderzenie pięciu samochodów na ul. Czołgistów

redaktor

1 comment

Wojciech 23 listopada 2021 at 11:11

A kiedy torowisko do remontu na ul. WOLNOŚCI tam można koła urwac@!!!!albo lepiej zlikwidowac tramwaj wzorem Gliwic skoro w Zabrzu się nie da remontują wszystko to co remontowane być nie musi A tam gdzie dziury to nie robi się nic ale chyba lepiej składać wnioski do urzędu o odszkodowanie za zniszczone zawieszenie na głównej arterii Zabrza WIZYTÓWCE naszego miasta.Co musi się stać żeby zrobić remont torów na Wolności

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «