fbpx
INFORMACJE SPORT

„Poldi” z najlepszą kartą FIFA 23 w historii Ekstraklasy

Tak wysokich notowań w polskiej Ekstraklasie nie miał dotąd żaden zawodnik, jeśli chodzi o ogólną ocenę w grach z serii FIFA. Potwierdzeniem tego jest specjalna karta FIFA23 w trybie Ultimate Team z Lukasem Podolskim.

Tak wysokich notowań w polskiej Ekstraklasie nie miał dotąd żaden zawodnik, jeśli chodzi o ogólną ocenę w grach z serii FIFA. Potwierdzeniem tego jest specjalna karta FIFA 23 w trybie Ultimate Team z Lukasem Podolskim.

Karta FIFA 23 z Lukasem Podolskim pobija każdą inną kartę z piłkarzem polskiej ligi w historii tej gry. Ogólna ocena tej karty to ponad 90 pkt. Dotychczas najwyżej ocenianymi kartami z Ekstraklasy wybierani byli piłkarze wybierani do drużyny sezonu z regionu „reszta świata”.

Od 10 lat wyłaniany jest do niej piłkarz z polskiej ligi. W FIFA 23 był to Zoran Arsenić, który otrzymał ocenę na poziomie 90. Poldi jednak bije go na głowę z oceną 95!

Poza tym, na karcie z Podolskim strzały kapitana Górnika Zabrze oceniono maksymalnie na 99 pkt. Karta FIFA 23 z pewnością jest unikatowa, tym bardziej, że będzie dostępna do końca września tego roku. Potem ruszy sprzedaż EA FC 24.

Źródło: https://przegladsportowy.onet.pl/ Foto: Podolski FUTTIES Premium FIFA 23 (Foto: Materiały prasowe)

Podobne artykuły

Kolejna osoba oszukana metodą na inwestycje w kryptowaluty

redaktor

Przećwiczyli ekstremalny wypadek drogowy [WIDEO]

redaktor

Nie wpuścił policjantów. Wezwali strażaków do wyważenia drzwi…

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «