fbpx
INFORMACJE

Policjanci z Ustronia uratowali mieszkańca Zabrza

To były trwające kilka godzin poszukiwania mieszkańca Zabrza przbywającego na terenie Ustronia. W miniony weekend policjanci otrzymali informację, że życie zabrzanina jest zagrożone. Na szczęście udało się uratować mężczyznę.

To były trwające kilka godzin poszukiwania mieszkańca Zabrza przebywającego na terenie Ustronia. W miniony weekend policjanci otrzymali informację, że życie mieszkańca naszego miasta  jest zagrożone. Na szczęście udało się mężczyznę uratować.

Mundurowi z Ustronia otrzymali informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że życie mieszkańca naszego miasta jest zagrożone. Niezwłowcznie rozpoczęto poszukiwania mężczyzny.

– Policjanci zauważyli przy ulicy Nadrzecznej samochód, którym według zgłoszenia poruszał się zaginiony. Wewnątrz zamkniętego pojazdu znajdował się nieprzytomny mężczyzna. Policjanci natychmiast podjęli decyzję o wybiciu szyby i wyciągnęli mężczyznę z wnętrza pojazdu – mówi podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Policjanci udzielili zabrzaninowi pierwszej pomocy zanim na miejscu pojawili się ratownicy medyczni.

Podobne artykuły

Za mały i nie każdego cieszy – nowy wybieg dla psów na osiedlu Kotarbińskiego

redaktor

Onanizował się na Placu Wolności! Mieszkańcy w szoku!

redaktor

Plaga pijanych rowerzystów w pierwszych dniach wakacji

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «