fbpx
BIZNES

Pracownia Fryzjerska Joanna Wysocka – szyk i profesjonalizm w stylowym wydaniu

Chociaż Pracownia Fryzjerska Joanna Wysocka istnieje od roku, to cieszy się renomą oraz zaufaniem wieloletnich klientek i klientów nie tylko z Zabrza. To zasługa świadczonych przez właścicielkę usług fryzjerskich, które doceniło i docenia coraz większe grono osób zainteresowanych strzyżeniem oraz stylizacją na najwyższym poziomie.

Zlokalizowana na ul. 3 Maja 68 w Zabrzu Pracownia Fryzjerska Joanna Wysocka, to nie tylko wyróżniająca się na lokalnym rynku kompleksowa oferta tego typu usług, ale również bardzo estetyczna i przyjazna przestrzeń, w której klientki i klienci poczują się bardzo komfortowo.

Przekraczając próg pracowni można odnieść  wrażenie, że niemal każdy szczegół w tej przytulnej przestrzeni został dokładnie przemyślany i dopracowany. Poczynając od kolorystki wnętrza, a kończąc nawet na najdrobniejszych elementach wyposażenia i ozdobach.

Stylowo z nawiązaniem do tradycji

Przemyślana jest  też sama nazwa „Pracownia Fryzjerska Joanna Wysocka”, będąca alternatywą dla lokalnych salonów fryzjerskich prześcigających się często w mniej lub bardziej krzykliwych i zagranicznie brzmiących nazwach.

Jak potwierdza właścicielka pracowni – Joanna Wysocka – nazwa jest nawiązaniem do polskich, przedwojennych tradycji fryzjerskich. Oczywiście wszystkie usługi są tutaj świadczone z dbałością o najnowsze trendy.

Pracownia oferuje nowoczesne techniki strzyżenia, stylizację, koloryzację, ombre/sombre oraz regenerację włosów. Czesanie ślubne i okolicznościowe to również specjalność tego wyjątkowego miejsca. Wszystko to jest poparte ponad 20 letnim doświadczeniem fryzjerskim właścicielki.

Styczniowe rabaty

Z myślą o tych, którzy nie skorzystali jeszcze z usług fryzjerskich tego salonu oraz z okazji zbliżających się pierwszych urodzin Pracowni Fryzjerskiej Joanna Wysocka mamy niespodziankę. Do końca stycznia każdy, kto przekroczy progi lokalu przy ul. 3 Maja 68 i zdecyduje się na jakąkolwiek usługę otrzyma 5 % zniżki – na hasło Zabrze24.info.

Oprócz tego mamy do rozdania dwa vouchery – jeden na strzyżenie damskie, a drugi na męskie dla tych, którzy polubią na FB stronę Pracownia Fryzjerska Joanna Wysocka, polubią post z artykułem na FB Zabrze24.info i oczywiście go udostępnią. Na Wasze reakcje czekamy do 16 stycznia. Wraz z właścicielką Pracowni Fryzjerskiej wybierzemy jedną Panią i jednego Pana. Komentarze pod postem również będą mile widziane.

Pracownia Fryzjerska Joanna Wysocka, 41-800 Zabrze, ul. 3 Maja 68 (wejście od ul. Zakątek), tel:  501 366 306.
Autor: Marcin Pawlenka / Foto: Pracownia Fryzjerska Joanna Wysocka

Podobne artykuły

Dystrybutor części lotniczych w zabrzańskim Panattoni Park

redaktor

Świadomy lekarz

@admin

Wynajem długoterminowy czy zakup auta

@admin

SKOMENTUJ