fbpx
BIZNES

Profesjonalna fotografia produktowa w atrakcyjnych cenach!

Profesjonalnie zrobione zdjęcia to klucz do sukcesu w sprzedaży. Wiedzą o tym dobrze, zarówno właściciele sklepów internetowych, hurtowni, jak również przedstawiciele branży usługowej – czyli restauratorzy, fryzjerzy i nie tylko. Wyraźną odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku są profesjonalne usługi firmy Fotografia Produktowa Zabrze, dostępne w atrakcyjnych oraz bardzo konkurencyjnych cenach.

Profesjonalnie zrobione zdjęcia to klucz do sukcesu w sprzedaży. Wiedzą o tym dobrze, zarówno właściciele sklepów internetowych, hurtowni, jak również przedstawiciele branży usługowej – czyli restauratorzy, fryzjerzy i nie tylko. Wyraźną odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku są profesjonalne usługi firmy Fotografia Produktowa Zabrze, dostępne w atrakcyjnych oraz bardzo konkurencyjnych cenach.

Poprawna technika oraz nietuzinkowy pomysł na zdjęcie są kluczowe w usługach świadczonych przez Fotografia Produktowa Zabrze. Szukacie nie tylko solidnych, profesjonalnych zdjęć swoich produktów albo usług, ale także takich, które przyciągną potencjalnych klientów i w efekcie błyskawicznie podwyższą wasze wyniki finansowe?  Profesjonaliści od fotografii produktowej wiedzą jak je zrobić.

„Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu sprzedawał coś za pośrednictwem portali aukcyjnych. Być może były to niepotrzebne przedmioty zalegające w na półkach w domu, albo odnalezione po latach podczas porządków w piwnicy.  Jak wiadomo, prezentacja sprzedawanego produktu ma ogromne znaczenie, a dobre zdjęcie produktowe przyciągnie odbiorcę, co z pewnością ułatwi jego sprzedaż” – potwierdzają profesjonaliści z Fotografia Produktowa Zabrze.

10 lat doświadczenie w fotografii produktowej oraz indywidualne podejście do klienta przekładają się na zdjęcia najwyższej jakości, które przyciągną potencjalnych klientów. Oprócz tego Fotografia Produktowa Zabrze to szybka realizacja zarówno mniejszych, jak i tych większych zleceń. Firma oferuje również profesjonalną obróbkę już istniejących zdjęć oraz darmowe zdjęcia próbne.

Czym jest fotografia reklamowa?

Zapewne nie raz spotkałeś się z tym pojęciem i może nawet zastanawiałeś się nad wykorzystaniem takich zdjęć w swojej firmie. Ale w zasadzie, fotografia reklamowa – co to jest, tak dokładnie? To zdjęcia produktów, fotografie obrazujące usługi czy reklamujące markę, których celem jest sprzedaż. I właśnie to jest kluczowe. Nie każde zdjęcie będzie sprzedawało. Niektóre fotografie pokażą, jak wygląda produkt, a inne ukażą korzyści z jego zakupu, dostarczą o nim informacji i zaintrygują. Chyba już wiesz, które z nich to prawdziwa i skuteczna fotografia reklamowa. Świetnie, czas zgłębić temat!

Fotografia reklamowa – co to jest w praktyce?

Fotografia komercyjna, bo taka też jest fotografia reklamowa, ma za zadanie promować produkt, usługę czy markę, w taki sposób, aby wpływać na emocje odbiorcy i zachęcać do skorzystania z oferty. Zdjęcia tego typu znajdują zastosowanie niemal w każdej branży, od sieci handlowych, przez restauracje, hotele, korporacje, firmy deweloperskie i długo jeszcze można by wymieniać. Fotografia reklamowa to coś, co jest – a jeśli nie ma, to być powinno – wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba skutecznej sprzedaży. I dokładnie tak, jak w wielu branżach może okazać się niezawodna, tak w każdej branży można wykorzystywać ją na wiele sposobów. A przy tym, warto pamiętać, że mówiąc o fotografii reklamowej, mówimy o różnych motywach zdjęć.

Profesjonalizm w rozsądnych cenach

Fotografia Produktowa Zabrze oferuje najwyższej jakości usługi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Poczynając od pakietów podstawowych, a kończąc na bardziej złożonej i kompleksowej ofercie:

Wersja podstawowa:

cena od 5 zł netto za szt.

Zdjęcia nie szparowane (tło pozostaje)

Wersja profesjonalna

cena od 10 zł netto za szt.

Zdjęcia szparowane (usunięcie tła)

Zdjecia produktowe (packshot) dla sklepu i aukcji w internecie:

zdjęcia małych i dużych przedmiotów

w naszym studio lub w siedzibie firmy z dojazdem do klienta

Zdjęcia odzieży typu DUCH

Fotografia reklamowa.

Zdjęcia aranżacyjne

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nieprzebranych pokładach kreatywności oraz profesjonalnym sprzęcie do fotografii reklamowej tworzymy indywidualne aranżacje, w których głównym bohaterem jest zawsze produkt Klienta. Każdy produkt ma do opowiedzenia indywidualną historię, której narratorem jest nasz fotograf a odbiorcą – Twój potencjalny Klient.

Posiadamy wysoce rozbudowaną bazę podkładów, teł oraz elementów aranżacyjnych umożliwiających zbudowanie unikalnej scenerii. W naszym portfolio znajdziecie wiele zrealizowanych projektów dla różnego rodzaju produktów, m.in: profili aluminiowych, sprzętu sportowego, skarpetek, biżuterii czy akcesoriów kuchennych. Nieszablonowe zdjęcia reklamowe, w prostych kompozycjach zaczynają się już od 40 zł, a rozbudowane aranżacje już od 75 zł! Zapraszamy do kontaktu!

Podobne artykuły

Promienniki podczerwieni – rodzaj urządzeń, który za pomocą promieniowania podczerwonego ogrzewa każdą powierzchnię. Wykorzystanie i zasada działania promiennika podczerwieni

@admin

Czy marketing sprawdzi się w czasach kryzysu?

@admin

Fotograf ślubny. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «