fbpx
INFORMACJE

Radna głucha na problemy mieszkańców „Luizy”?

Radna Rupniewska głucha na problemy mieszkańców „Luizy”?

Zwracali się do niej o pomoc, jednak w zeszłym tygodniu, jak twierdzą mieszkańcy, nie odpowiedziała na ich wiadomość. Nie pojawiła się też sobotnim spotkaniu, w którym wzięło udział ponad 100 lokatorów z Zaborza Północ. Wygląda na to, że radna Agnieszka Rupniewska zlekceważyła sprawę drastycznie wysokich rachunków, które dostali mieszkańcy Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Luiza”.

W minioną sobotę mieszkańcy zorganizowali spotkanie na ul. Leszczynowej 11. Powód? Niedopłaty do ogrzewania wysokości nawet po ponad 2 tys zł. Wysłuchała ich zabrzańska radna Sejmiku Województwa Śląskiego – Alina Nowak, a także zabrzańscy radni: Kamil Żbikowski, Sebastian Dziębowski i Przemysław Juroszek. Obiecali wsparcie. Pisaliśmy na ten temat i jeden z artykułów możecie przeczytać TUTAJ.

Piekła kiełbaski i kolędowała

Radnej Rupniewskiej, która najprawdopodobniej będzie po raz kolejny ubiegać się o fotel prezydenta Zabrza, na spotkaniu nie było. Kilka dni przed nim, nie odpowiedziała też na swoim Oficjalnym profilu na wiadomość, w której była prośba o interwencję. Oprócz tego, na swoim oficjalnym profilu Facebookowym, w dniu spotkania radna umieściła za to relację foto z pieczenia kiełbasek i kolędowania w Makoszowach.

Kolejne spotkanie na Zaborzu

Mieszkańcy GSM Luiza nie mają zamiaru dać za wygraną i zamierzają z pomocą radnych walczyć z wysokimi niedopłatami za ogrzewanie. Już w piątek 19 stycznia o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Olchowej 2 zaplanowane jest kolejne spotkanie.

Swoją obecność na nim potwierdzili zabrzańscy radni, zarząd GSM Luiza i przedstawiciele Zabrzańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Czy pojawi się też radna Rupniewska? Zobaczymy. Mówi się, że lepiej późno niż wcale, ale jej obecność i tak potwierdzi, że z szybkością reakcji na apele mieszkańców niedoszła prezydent Zabrza ma chyba jednak problem.

Foto: https://www.facebook.com/RupniewskaAgnieszka

Podobne artykuły

Od jutra ZUS znów otwarty dla klientów z woj. śląskiego

redaktor

Działkowcy z ROD „Biała Róża” bez prądu i wody

redaktor

Niebezpiecznie i ślisko na drogach w Zabrzu

redaktor

1 comment

Aga 18 stycznia 2024 at 14:32

Pani Rupniewska to powinna już przestać się ośmieszać. Kilka lat temu była inna sprawa i grupa osób poszła do niej żeby ich reprezentowała w tej sprawie. Jak ich zobaczyła to powiedziała” A po co oni znów tu przyszli”. Cała prawda o pani Rupniewskiej. Najlepiej żeby Zabrzanie jej w ogóle nie przeszkadzali w siedzeniu na dupie.

Odpowiedz

SKOMENTUJ

» translate page «