fbpx
KULTURA

Romanse na końcówkę lata

Lato powoli dobiega końca, ale to nie powód, by rezygnować z ciekawych historii i przygód. Nadchodzące, nieco chłodniejsze miesiące to doskonały czas na to, by oddać się przyjemnościom i zanurzyć w rozgrzewających, romantycznych przygodach opisanych w popularnych książkach. Teraz, dzięki księgarni ebuka.pl możliwe jest to w każdym miejscu na świecie za sprawą wygodnych i dostępnych od ręki e-booków, które możemy kupić bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy trzy popularne propozycje na nadchodzący sezon.

Jakie książki będą modne w nadchodzącym sezonie?

W nadchodzącym, jesiennym sezonie wielu z nas będzie szukało historii, które rozpalają nie tylko naszą wyobraźnię dzięki wciągającej fabule, ale również serca! Warto więc sięgnąć po romanse, które zabiorą nas w wyjątkowe podróże wraz z bohaterami i sprawią, że nachodzące wieczory będą niezapomniane! Dzięki angażującym historiom poczujemy się jak aktywni uczestnicy przygód opisanych w literaturze i będziemy z bliska obserwować wyjątkowe zdarzenia pełne emocji. A nie ma przecież nic piękniejszego niż miłość! O każdej porze roku!

Trzy polecane pozycje na jesień

„Pożądany przyjaciel” to nowy wspaniały romans od bestsellerowej autorki New York Timesa i zdobywczyni nagrody Audie Award, Kylie Scott! Historia opisana przez autorkę jest jak wyciągnięta z życia. Anna, główna bohaterka, budzi się ze śpiączki po wypadku samochodowym i odkrywa, że jej mąż zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką a w pracy nikt na nią nie czeka. Gdy życie Anny wydaje się być już wyzute z sensu, na jej drodze pojawia się nieznajomy, który uratował jej w dniu wypadku życie. I chociaż nie cieszy się dobrą opinią – tatuażysty, żartownisia i podrywacza –to jednak wspiera Annę w wyjściu z nieudanego małżeństwa i rozpoczęciu nowego życia.

Druga pozycja polecana tego sezonu to „Piekielny Ochroniarz” I.M. Darkss’a. Historia zaczyna się od sytuacji, w której główna bohaterka Ava przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Wówczas ma wrażenie, że cały jej świat się zawalił. Przewrotny los sprawia jednak, że dziewczyna spotyka mrocznego Marcusa – starszego, wytatuowanego, poznaczonego bliznami mężczyznę, który niewiele później odkrywa swoje brutalne oblicze. Ava staje przed dylematem – czy serce zawiodło? A może warto kochać mimo wad?

Z kolei fani bestsellerowej serii „Mój Szef” od Melissy Darwood z pewnością ucieszą się na wieść o trzeciej części, która zatytułowana została „Mój AS 2 i pół”. Tym razem Jan i Maria staną przed życiowym wyzwaniem jakim jest … poród. Mimo dalekosiężnych planów, okazuje się, że los miał inny scenariusz dla nich niż idealny plan, który sobie stworzyli. Nie zabraknie oczywiście wielu zabawnych sytuacji, jak również tych, w których wstrzymamy oddech. Wszystko to jednak okraszone dużą dawką empatii, wzruszeń i wielu miłosnych uniesień.

Wszystkie te wyjątkowe historie można już dziś od ręki zamówić w księgarni online ebuka.pl. To prosty, szybki i wygodny sposób na lekturę w każdym miejscu, bez wychodzenia z domu.

Podobne artykuły

Słuchawki przewodowe – Klasyka dźwięku w nowoczesnym świecie

redaktor

Ceny biletów na koncert José Carrerasa tajemnicą przedsiębiorstwa

redaktor

Nuthouse Episode – angielski tomik poetki z Zabrza

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «