fbpx
BIZNES

Sprawdź nowe mieszkania w Zabrzu – atrakcyjna cena za metr kwadratowy i wysoki standard mieszkania w centrum miasta są możliwe!

Jak obecnie kształtują się ceny mieszkań deweloperskich w Zabrzu? Jakiej kwoty należy się spodziewać za nowe mieszkania w centrum Zabrza, a jaki będzie koszt lokum w innych dzielnicach? Sprawdź, jakie stawki za metr kwadratowy obowiązują i jak wybrać inwestycję, która pozwoli Ci najlepiej ulokować Twoje pieniądze.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Zabrzu-Grzybowicach
Dużą popularnością cieszy się obecnie zabrzańska dzielnica Grzybowice, położona w północnej części miasta. Ta kameralna okolica leży w pobliżu autostrady A1 i jest doskonale skomunikowana nie tylko z centrum Zabrza, ale również miastami ościennymi – Gliwicami, Bytomiem i Tarnowskimi Górami, a także Rudą Śląską i Katowicami.

Atrakcyjne położenie Grzybowic sprawia, że nowe nieruchomości w tej lokalizacji wyrastają jak grzyby po deszczu. Inwestycja dewelopera Dom100.eu w Zabrzu-Grzybowicach to dwa budynki wielorodzinne wykonane w podwyższonym standardzie deweloperskim, który przekłada się na doskonałą jakość użytych materiałów oraz ergonomiczne, ekologiczne rozwiązania pozwalające na oszczędność na rachunkach za media.

Ceny nowych mieszkań w tej lokalizacji Zabrza zaczynają się już od 5900 zł za metr kwadratowy, a do dyspozycji są zarówno niewielkie lokale dla singla czy pary, jak i większe mieszkania z przynależnym ogródkiem w sam raz dla rodziny z dziećmi.


Osiedle Grzybowice (etap 1) – kupisz tu domy o metrażu od 100 do 139 mkw, wykonane w standardzie deweloperskim

Centrum Zabrza: nowe nieruchomości i ich koszt
Wielu z nas szuka jednak lokum w ścisłym centrum miasta, ceniąc sobie wygodną komunikację miejską oraz liczne punkty usługowe dostępne na wyciągnięcie ręki. Śródmieście Zabrza wyróżnia się bliskością wielu punktów, dzięki którym codzienne sprawy możemy załatwić sprawnie nawet bez samochodu – centra handlowe, supermarkety, apteki, sklepy specjalistyczne i lokale z jedzeniem na wynos spotykamy tutaj na każdym kroku. Liczne restauracje i puby zapewniają z kolei bogate i atrakcyjne życie nocne. Z centrum Zabrza łatwo także dotrzeć do innych miast Górnego Śląska.

Czy w centrum miasta mieszkania muszą być drogie? Ten mit od wielu lat krąży wśród Polaków. Mówi się, że w dużych miastach ceny lokali w śródmieściu są wywindowane do granic możliwości i nie leżą w zasięgu portfela większości z nas. Jak wygląda rzeczywistość i czy naprawdę nie warto przepłacać za mieszkanie w takiej lokalizacji?

Powstająca właśnie inwestycja Zabrze Centrum przy ul. Nad Kanałem, której lokalizacja łączy w sobie bliskość wszelkich wygód śródmieścia oraz terenów rekreacyjnych i zielonych (Park Rodzinny i Park Miejski), oferują przestronne mieszkania w cenie już od 330 000 zł. To kolejne przedsięwzięcie gliwickiego dewelopera Dom100.eu, który jest znany z wprowadzania nowatorskich, ekologicznych rozwiązań – części wspólne budynków będą zasilane z paneli fotowoltaicznych, a właściciele samochodów elektrycznych będą mogli skorzystać ze stacji ładowania w granicach osiedla. Podobnie jak osiedle w Grzybowicach, inwestycja Zabrze Centrum jest wykańczana w podwyższonym standardzie deweloperskim.

W ramach Apartamentów Zabrze Centrum dostępne są zarówno mniejsze mieszkania dwupokojowe, w których rozlokuje się singiel albo para poszukująca wygodnego lokum blisko pracy i wieczornych rozrywek, jak i przestronne apartamenty (nawet do pięciu pokoi) z własnym ogródkiem – w nich swoje cztery kąty stworzy duża rodzina z dziećmi, której zależy na bliskości placówek oświatowych, przychodni oraz terenów rekreacyjnych.

Nowe mieszkania w Zabrzu – czy warto inwestować w taką nieruchomość?
Inflacja powoduje, że coraz więcej osób myśli o bezpiecznym ulokowaniu oszczędności lub przyspieszeniu decyzji o kupnie nowego mieszkania. Nowe nieruchomości w Zabrzu cieszą się dużą popularnością wśród kupujących i zainteresowanych – atrakcyjne ceny w połączeniu z wysokim standardem i dogodną lokalizacją to atuty nie do przecenienia. I Ty możesz zostać właścicielem mieszkania w Zabrzu-Grzybowicach lub centrum Zabrza!

Podobne artykuły

Marketing poprzez zdjęcia

@admin

Jakie są odmiany kawy i sposoby jej parzenia?

@admin

Większość na minusie, czyli wyniki finansowe zabrzańskich spółek miejskich

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «