fbpx
BIZNES

Sprawdzone szkolenia BHP, Pierwsza pomoc, P. poż, Metodyka szkoleń oraz kursy dla opiekunek i opiekunów

Profesjonalizm, terminowość, nowoczesny system szkoleń, jak również elastyczny czas ich prowadzenia i dogodne płatności, to tylko część zalet, które ofertę Niepublicznego Centrum Kształcenia Zawodowego Sokrates wyróżniają na rynku i czynią ją niemal bezkonkurencyjną.

Profesjonalizm, terminowość, nowoczesny system szkoleń, jak również elastyczny czas ich prowadzenia i dogodne płatności, to tylko część zalet, które ofertę Niepublicznego Centrum Kształcenia  Zawodowego Sokrates wyróżniają na rynku i czynią ją niemal bezkonkurencyjną.

Jeśli szukacie sprawdzonych i niedrogich szkoleń BHP, Pierwsza pomoc, P. poż, Metodyka szkoleń czy kursów dla opiekunów osób starszych, niepełnosprawnych oraz dla opiekunek dziecięcych, to z tego artykułu dowiecie się o jednej z najlepszych ofert na rynku.

Szkolenia i Kusy według Sokratesa

W gąszczu firm oferujących szkolenia BHP warto przyjrzeć się temu co proponuje Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego Sokrates w Zabrzu. To przede wszystkim pełna i kompleksowa obsługa firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

O renomie i wysokiej jakości usług oferowanych przez Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego Sokrates decyduje przede wszystkim profesjonalna oraz wykwalifikowana kadra, jak również własny ośrodek szkoleniowy z bogatym zapleczem dydaktycznym.

Oferta Sokratesa dostosowana jest do indywidualnych potrzeb firm. Ośrodek świadczy również usługi w zakresie dostarczania artykułów bhp i ochrony przeciwpożarowej. Tematyka szkoleń BHP jest dostosowana do profilu działalności zakładu pracy. Z myślą o komforcie klientów, Centrum kształcenia Sokrates prowadzi również szkolenia w godzinach wieczornych i weekendy.

Elastyczna oferta szkoleń

Wieloletnie doświadczenie i renoma Niepublicznego Centrum Kształcenia Szkolenia Zawodowego Sokrates przekłada się nie tylko na podniesienie poziomu bhp w firmie, ale również wymiernie przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wypadków i zagrożeń na stanowiskach pracy.

Szkolenia BHP oraz kursy pedagogiczne ośrodek oferuje zarówno z dojazdem na terenie całego kraju oraz korespondencyjnie (e -learning) w Zabrzu, Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Dąbrowie Górniczej. Również sprzedaż gaśnic, apteczek czy instrukcji BHP w przystępnych cenach jest prowadzona na ternie tych miast.

Warto się zapoznać z promocyjną ofertą szkoleń BHP i kursów pedagogicznych, uprawniających do prowadzenia szkoleń z bhp, języków obcych i informatyki. Oprócz preferencyjnych cen, Centrum Kształcenia Sokrates umożliwia rozłożenie płatności na dogodne raty.

Szkolenia dla opiekunów i opiekunek

Coraz większym zapotrzebowaniem na rynku pracy w Polsce i Europie cieszą się uprawnienia opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych oraz domowych opiekunek dziecięcych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego Sokrates może się pochwalić sprawdzoną i merytoryczną ofertą kursów oraz szkoleń w tych profesjach.

To co wyróżnia kursy dla opiekunek i opiekunów, to bez wątpienia ciekawe i aktualne materiały szkoleniowe w formie prezentacji, jak i filmów. Przyszłe opiekunki i opiekunowie mogą liczyć także na merytoryczne konsultacje z wykładowcami.

Sokrates oferuje kursy stacjonarne i internetowe. Ceny szkoleń dla opiekunek i opiekunów zaczynają się już od 249 zł! Oprócz tego, Centrum Kształcenia Sokrates proponuje kursantom dodatkowe benefity, takie jak między innymi, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej czy szkolenie z ewakuacji przeciwpożarowej. Z kompleksową i atrakcyjną cenowo ofertą kursów można się zapoznać pod adresem: https://www.bhpsokrates.pl/

Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego “Sokrates”

ul. Roosevelta 39

41-800 Zabrze

woj. Śląskie

tel. (32) 273-02-01

Podobne artykuły

Jak złapać skuteczną widoczność w sieci i czy samo SEO wystarczy?

@admin

Meble szkolne – jak wyposażyć placówkę edukacyjną?

@admin

Serwis ekspresów do kawy, czyli podstawa do prawidłowo działającego urządzenia

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «