fbpx
INFORMACJE

Stanisław Tymiński chce walczyć o mandat senatora w Zabrzu

Nazywany „człowiekiem znikąd”, który w 1990 roku zagroził w drugiej turze wyborów prezydenckich Lechowi Wałęsie. Teraz będzie się ubiegał o mandat senatora z Okregu wyborczego 71 (Zabrze, Bytom).

Nazywany „człowiekiem znikąd”, który w 1990 roku zagroził w drugiej turze wyborów prezydenckich Lechowi Wałęsie. Teraz będzie się ubiegał o mandat senatora z Okręgu wyborczego 71 (Zabrze, Bytom).

Jak dowiedzieliśmy się w Delegaturze Katowice, Krajowego Biura Wyborczego, Stan Tymiński zgłosił już swoją kandydaturę w wyborach do Senatu z Komitetu Wyborczego Związek Słowiański. Jego zgłoszenie jest na razie weryfikowane.

Stanisław Tymiński, nazwany „człowiekiem znikąd”, pojawił się na polskiej scenie politycznej w 1990 r. Wystartował wówczas w wyścigu o fotel prezydenta RP. W drugiej turze przegrał wybory z Lechem Wałęsa.

To już ostatnie minuty na to, żeby zgłosić kandydatów do zbliżających się wyborów parlamentarnych. Wiemy, że z okręgu 71 (Bytom, Zabrze) zarejestrowana została już senator RP Halina Bieda z Koalicji Obywatelskiej. Weryfikowane jest też zgłoszenie popieranego przez PiS Mariusz Wójtowicza (lekarza z Zabrza) oraz kandydatura Stanisława Tymińskiego.

Foto: www.facebook.com/stantym

Podobne artykuły

Wypadek na DK 88 – trasa zablokowana w obydwu kierunkach!

redaktor

Ostatnie godziny na złożenie wniosku o 300 +

redaktor

Okradli staruszkę podając się za pracowników wodociągów [VIDEO]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «