fbpx
BIZNES

Nici liftingujące – szybki sposób na młody wygląd twarzy

Owal Twojej twarzy zaczyna opadać i widać na niej coraz więcej zmarszczek? W takim przypadku pomyśl o skorzystaniu z zabiegu polegającego na wszczepieniu nici liftingujących. Na czym polega ta procedura?

Gabinety medycyny estetycznej mogą zaoferować swoim klientom dostęp do wielu procedur skoncentrowanych na estetycznym wyglądzie twarzy. Wśród nich dostępne są także małoinwazyjne zabiegi liftingujące, które są alternatywą dla poważnych procedur chirurgicznych.

 

Nici liftingujące – co to jest?

Nici liftingujące to rodzaj cienkich nici wykonanych z rozpuszczalnego materiału przyjaznego dla tkanek ludzkiego ciała, które wszczepiane są bezpośrednio pod skórę.

Dostępne są różne rodzaje nici, w tym nici gładkie oraz wyposażone w małe haczyki. Dobór nici jest indywidualny i zależny od miejsca jej wszczepienia oraz kondycji skóry pacjenta.

Zabieg tego typu pozwala na korektę wielu defektów twarzy, w tym także poprawę jej objętości. Procedury te określane są jako wolumetryczne, na przykład lifting wolumetryczny. Co ważne, można korzystać z nich nie tylko na twarzy, ale również na ciele.

Kiedy poleca się lifting nićmi?

Zabieg wolumetryczny bazujący na niciach liftingujących polecany jest wtedy, gdy skóra zaczyna się starzeć, dlatego staje się coraz cieńsza i traci swoje wewnętrzne „rusztowanie” tworzone przez kolagen, elastynę, kwas hialuronowy.

Poprzez zastosowanie nici do liftingu można wtedy nie tylko podnieść tkanki, aby nadać im młodszy wygląd, ale również aktywować procesy regeneracyjne skóry – fibroblasty, czyli jej komórki zaczynają wtedy wytwarzać coraz to większe ilości kolagenu i elastyny, dlatego uzyskuje się efekt anti-aging.

Wskazania do wykonania zabiegu:

  • zmarszczki na czole – poziome i lwia zmarszczka

  • opadające brwi w zewnętrznych krawędziach

  • opadające policzki

  • fałdy nosowo-wargowe

  • fałd podbródkowy

  • linie marionetki

  • bruzda policzkowo-jarzmowa

  • zmarszczki palacza

  • zmarszczki na szyi i dekolcie

  • korekta opadającej skóry na pośladkach, piersiach, nogach, brzuchu

Gdy chodzi o lifting nici Chorzów pozwala na skorzystanie z procedury w najlepszych gabinetach działających w regionie. Z adresami i rodzajami zabiegów medycyny estetycznej można już teraz zapoznać się online, aby wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Zatem wtedy, gdy celem jest uzyskanie młodzieńczego wyglądu twarzy oraz ciała, w takim przypadku warto zdecydować się na skorzystanie z oferty dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Nici liftingujące pozwolą wtedy na uzyskanie atrakcyjnych efektów widocznych nawet na lata!

Podobne artykuły

Czy warto zdecydować się na taras drewniany?

@admin

Nie męcz się z wywożeniem gruzu do PSZOK-u – zamów kontener na gruz!

@admin

Migracja PrestaShop – jak to zrobić szybko, profesjonalnie i samodzielnie ?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «