fbpx
KULTURA

„Źli Żydzi” po raz ostatni w tym roku w Zabrzu…

Spektakl Źli Żydzi po raz ostatni w tym roku wystawi Teatr Nowy w Zabrzu

Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza na ostatnią w tym roku odsłonę przedstawienia „Źli Żydzi”. Wyjątkowa sztuka Joshua Harmon’a w reżyserii Marcina Sławińskiego już w najbliższą sobotę (2 listopada) o godz. 18.00. Warto przy rezerwacji miejsc na to przedstawienie zapytać o dostępne promocje.

„Źli Żydzi” to trzecia, najczęściej w 2014 i 2015 r. wystawiana sztuka w Ameryce. Z kolei w wykonaniu Teatru Nowego zdobyła już wiele wyróżnień – między innymi Nagrodę publiczności XIX Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” 2019 oraz Nagrodę Jury Młodych XIX Festiwalu Dramaturgii Współczesnej dla Marcina Sławińskiego za uniwersalizm, mądrość oraz prostotę przekazu.

Spektakl opowiada w komediowym tonie o konflikcie między młodymi ludźmi, który w istocie wykracza daleko poza emocjonalne, rodzinne kłótnie i zamienia się w konfrontację „postępowego”, multikulturowego i obojętnego religijnie światopoglądu z przekonaniem o konieczności obrony kultury, tradycji i religii, koniecznych dla przetrwania tożsamości narodu.

Polecamy wszystkim przedstawienie „Źli Żydzi”, w najbliższą sobotę (2 listopada) o godz. 18.00. Dla naszych czytelniczek i czytelników mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na sobotni spektakl. Wystarczy, że polubicie na Facebook.com Zabrze24.info posta: https://www.facebook.com/zabrze24.info/posts/1419469698206947 oraz posta na FB Teatru Nowego: https://www.facebook.com/teatrzabrze/posts/3171208699619304 Prawda, że proste? Na wasze „lajki” czekamy do czwartku (31 października) do godz. 19.00.

 

Podobne artykuły

10 osób, dla których catering dietetyczny będzie dobrym wyborem!

redaktor

Najlepsze niezależne krótkie filmy świata w Kinie Roma

redaktor

Raper z Zabrza podjął wyzwanie – #hot16challenge2 [VIDEO]

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «