fbpx
KULTURA

„Źli Żydzi” po raz ostatni w tym roku w Zabrzu…

Spektakl Źli Żydzi po raz ostatni w tym roku wystawi Teatr Nowy w Zabrzu

Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza na ostatnią w tym roku odsłonę przedstawienia „Źli Żydzi”. Wyjątkowa sztuka Joshua Harmon’a w reżyserii Marcina Sławińskiego już w najbliższą sobotę (2 listopada) o godz. 18.00. Warto przy rezerwacji miejsc na to przedstawienie zapytać o dostępne promocje.

„Źli Żydzi” to trzecia, najczęściej w 2014 i 2015 r. wystawiana sztuka w Ameryce. Z kolei w wykonaniu Teatru Nowego zdobyła już wiele wyróżnień – między innymi Nagrodę publiczności XIX Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” 2019 oraz Nagrodę Jury Młodych XIX Festiwalu Dramaturgii Współczesnej dla Marcina Sławińskiego za uniwersalizm, mądrość oraz prostotę przekazu.

Spektakl opowiada w komediowym tonie o konflikcie między młodymi ludźmi, który w istocie wykracza daleko poza emocjonalne, rodzinne kłótnie i zamienia się w konfrontację „postępowego”, multikulturowego i obojętnego religijnie światopoglądu z przekonaniem o konieczności obrony kultury, tradycji i religii, koniecznych dla przetrwania tożsamości narodu.

Polecamy wszystkim przedstawienie „Źli Żydzi”, w najbliższą sobotę (2 listopada) o godz. 18.00. Dla naszych czytelniczek i czytelników mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na sobotni spektakl. Wystarczy, że polubicie na Facebook.com Zabrze24.info posta: https://www.facebook.com/zabrze24.info/posts/1419469698206947 oraz posta na FB Teatru Nowego: https://www.facebook.com/teatrzabrze/posts/3171208699619304 Prawda, że proste? Na wasze „lajki” czekamy do czwartku (31 października) do godz. 19.00.

 

Podobne artykuły

#SpacerwNiedzielę w Parku Leśnym im. Powstańców Śląskich

redaktor

Atrakcje z okazji zabrzańskiej Nocy Muzeów

redaktor

Darmowa komunikacja miejska podczas Industriady

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «