fbpx
INFORMACJE

43 letni mieszkaniec Biskupic zabił konkubinę [VIDEO]

Dożywotnie więzienie grozi 43 letniemu mieszkańcowi zabrzańskiej dzielnicy Biskupice. Mężczyzna zaatakował podczas pijackiej kłótni swoją 31 letnią konkubinę i brutalnie ją pobił. Oprawca przebywa już w areszcie.

Dożywotnie więzienie grozi 43 letniemu mieszkańcowi zabrzańskiej dzielnicy Biskupice.  Mężczyzna zaatakował podczas pijackiej kłótni swoją 31 letnią konkubinę i brutalnie ją pobił. Oprawca przebywa już w areszcie.

Do śmiertelnego pobicia doszło w minioną niedzielę w jednym z mieszkań na ul. Bytomskiej.  Kłótnia wywiązała się podczas spożywania alkoholu.

– O zdarzeniu policjantów powiadomiła koleżanka zabitej. Kobieta próbowała skontaktować się z 31-latką, kilkakrotnie do niej dzwoniąc. Podczas kolejnej próby telefon odebrał 43-latek. Na pytanie, dlaczego to on odbiera telefon, odpowiedział, że prawdopodobnie zabił swoją konkubinę – mówi sierż. szt. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Na miejscu niezwłocznie pojawili się policjanci. 43 latek próbował im uciec. W chwili zatrzymania miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Podobne artykuły

Po pijanemu wjechał w zaparkowane samochody

redaktor

Darmowe przejazdy Kolejami Śląskimi w ferie

redaktor

Na emeryturę lepiej przejść w lipcu, niż w czerwcu

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «