fbpx
INFORMACJE

Nakradł kół samochodowych za kilkanaście tysięcy złotych

W sumie 11 zarzutów postawiono 35 letniemu zabrzaninowi, który kradł koła samochodowe. Mężczyzna kradzieży kół dopuścił się w sumie 10 razy. Ma też na koncie kradzież klimatyzatora sklepowego.

W sumie 11 zarzutów postawiono 35 letniemu zabrzaninowi, który kradł koła samochodowe. Mężczyzna dopuścił się kradzieży kół w sumie 10 razy. Ma też na koncie kradzież klimatyzatora sklepowego.

– W ciągu kilku dni swojej przestępczej dzielności podejrzany spowodował starty przekraczające 15 tysięcy złotych. Wpadł dzięki skutecznej pracy operacyjnej, policjantów z Komisariatu I Policji w Zabrzu – informuje mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

W przeszłości 35-latek był już karany za podobne przestępstwa i w tej chwili odbywa już za to karę więzienia. Teraz jego sprawą zajmie się sąd, a jego pobyt w zakładzie karnym zapewne się wydłuży.

– Za kradzieże grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, która może zostać zwiększona z uwagi na popełnienie przestępstwa w warunkach recydywy – dodaje oficer prasowy zabrzańskiej policji.

Podobne artykuły

Złodziej ogrodzenia złapany na gorącym uczynku

redaktor

Radni Mańki-Szulik podwyższyli opłaty za przedszkola

redaktor

Drastyczna podwyżka za wywóz odpadów – zabrzańscy radni zagłosują w poniedziałek

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «