fbpx
INFORMACJE

Nawałnica rozniosła namiot kibiców Górnika. Liczy się każde wsparcie!

Jeszcze po piątkowym meczu z Piastem Gliwice wielu fanów Biało-niebiesko-czerwonych spotkało się tam przy piwie i kiełbasie z grilla. Dwa dni później nocna nawałnica niemal zrównała z ziemią namiot przy Restauracji Atmosfera na ul. Roosevelta. To wyjątkowe miejsce, które powstało w zeszłym roku. Stworzył je wierny kibic zabrzańskiego Górnika i właściciel restauracji. Po nocnej wichurze jeden z kibiców ogłosił w internecie akcję „Chłopcy z Górnika dajcie grosika”.

Wichura, która przeszła przez Zabrze w nocy z niedzieli na poniedziałek nie oszczędziła nie tylko namiotu, ale także ławek, stołów, parasoli, lodówki, grilla i ogrodzenia przy Restauracji Atmosfera. Jeden z kibiców, który dowiedział się o szkodach wyrządzonych przez żywioł ogłosił w internecie zbiórkę pieniędzy.

– W zeszłym roku mój przyjaciel, a także wierny fan Górnika stworzył miejsce, w którym podczas meczu zabrzańskiej drużyny można było spotkać się z innymi kibicami, posiedzieć, napić się piwka albo zjeść coś dobrego, ale przede wszystkim wspólnie kibicować drużynie Górnika. Zbieramy na nowy namiot i sprzęt. Zbieramy, aby odbudować miejsce spotkań fanów trójkolorowych. 29.03.2019 nasza drużyna gra mecz na zabrzańskim stadionie. Pomóżcie przywrócić to miejsce, abyśmy mogli się spotkać i wspólnie kibicować jak zawsze w wspaniałej atmosferze – napisał kibic Górnika Zabrze.

Trwa zbiórka na kwotę 4000 zł. Część z tych pieniędzy już udało się zebrać. Zachęcamy wszystkich zabrzan do wsparcia akcji: https://zrzutka.pl/ay9u35 Takie „podbramkowe” sytuacje powinny być w naszej małej ojczyźnie za każdym razem rozgrywane skutecznie i oczywiście na naszą korzyść.

Podobne artykuły

[AKTUALIZACJA] Dziecko potrącone na przejściu na pieszych. Na miejscu helikopter LPR

redaktor

Tegoroczny Orszak Trzech Króli będzie zmotoryzowany…

redaktor

Strajk nauczycieli w Zabrzu: Większość protestuje, niektórzy na urlopach!

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «