Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/djorzech/domains/zabrze24.info/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/djorzech/domains/zabrze24.info/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/djorzech/domains/zabrze24.info/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Pijackie burdy podczas mszy w kościele św. Kamila - Zabrze24.info
INFORMACJE

Pijackie burdy podczas mszy w kościele św. Kamila

Byli pijani, krzyczeli i używali wulgarnych zaczepiając innych. Dwaj degeneraci w wieku 22 i 25 lat zakłócili w niedzielę poranną mszę w zabrzańskiej parafii św. Kamila. Teraz grozi im nawet do 2 lat za kratkami.

Byli pijani i agresywni. Krzyczeli i używali wulgarnych słów. Dwaj degeneraci w wieku 22 i 25 lat zakłócili w niedzielę poranną mszę w zabrzańskiej parafii św. Kamila. Teraz grozi im nawet do 2 lat za kratkami.

Informację o zakłóceniu mszy w kościele przy ul. Dubiela policjanci otrzymali w minioną niedzielę po godzinie 10.00.

– Zostali wezwani do kościoła św. Kamila w Zabrzu. Podczas odprawianej mszy, dwóch nietrzeźwych mężczyzn zakłócało jej przebieg, głośno krzycząc i używają słów wulgarnych. Mężczyźni mieli być też agresywni wobec innych uczestników mszy – informuje mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

22 i 25 latek byli pijani. Każdy z nich miał około 2 promili alkoholu w organizmie. Z kościoła trafili do aresztu. Za zakłócenie ceremoniału nabożeństwa grozi im nawet do 2 lat więzienia.

Foto: Archiwum http://kamilianie-zabrze.pl/

Podobne artykuły

Na DK 88 zatrzymano nietrzeźwego kierowcę bez prawa jazdy

redaktor

Zabrze – ul. Wolności: Zderzenie trzech samochodów

redaktor

68 letnia kobieta potrącona na niedoświetlonym przejściu dla pieszych

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «