fbpx
INFORMACJE

Ujawniono kolejne kradzieże prądu na terenie Zabrza

Tylko w jednym budynku na ul. Grzybowskiej lokatorzy dwóch mieszkań kradli prąd. Nielegalne przyłącza do prądu ujawnili zabrzańscy policjanci. Za kradzież prądu lokatorom grozi nawet do 5 lat więzienia i wysokie kary sięgające kilkunastu tysięcy złotych.

Tylko w jednym budynku na ul. Grzybowskiej lokatorzy dwóch mieszkań kradli prąd. Nielegalne przyłącza do energii elektrycznej ujawnili zabrzańscy policjanci. Za kradzież prądu lokatorom grozi nawet do 5 lat więzienia i wysokie kary sięgające kilkunastu tysięcy złotych.

– Policjanci, wykonując codzienne obowiązki, często zdobywają informacje o mieszkaniach, gdzie kradnie się prąd. Dzięki takim informacjom wspólnie z pracownikami firmy energetycznej przeprowadza się działania mające na celu likwidacje nielegalnego poboru energii elektrycznej – mówi mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy zabrzańskiej policji.

To nie pierwsze w tym roku ujawnione kradzieże prądu na terenie Zabrza. Dwa tygodnie temu pisaliśmy o nielegalnych przyłączach na ulicach Henryka Sienkiewicza i Bolesława Śmiałego. Cały artykuł na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Podobne artykuły

Zaborze: Kolejne nielegalne odpady – kolejne zatrzymania [ZDJĘCIA]

redaktor

Mikołajkowa sobota w stowarzyszeniu Wspólnie dla Zabrzan

redaktor

Nowe ustalenia w sprawie śmiertelnego potrącenia na torach

redaktor

SKOMENTUJ

» translate page «