fbpx
BIZNES

Usługi dźwigowe w Zabrzu! Lider w branży – sprawdź!

Prowadzisz budowę lub rozbiórkę w miejscowości Zabrze? Usługi dźwigowe są ci niezbędne do zakończenia prac?

Usługi dźwigowe Zabrze – 25 lat doświadczenia w podnoszeniu

Skontaktuj się z profesjonalistami, dla których wykonanie ich nie będzie problemem. Dźwigi Sołtys to lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. W naszej firmie mamy rozbudowany park maszynowy, liczący ponad 30 żurawi oraz podnośniki koszowe.

Dysponujemy ciężkim sprzętem, niezbędnym przy realizacji inwestycji budowlanych, drogowych, infrastrukturalnych i energetycznych. Mamy doświadczenie (ponad 25 lat na rynku) i regularnie współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi.

Wykonujemy prace jednorazowe, jak również usługi dźwigowe w Zabrzu na stałe zlecenie. Wiele lat na rynku i najlepsi operatorzy (którzy nie stronią również od tych bardziej skomplikowanych podnoszeń) sprawiło, że mówią o nas: specjaliści od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to tylko niektóre z wykonanych przez nas usług dźwigowych.

Potrafimy również przygotować podnoszenie na dwa dźwigi, a także wykonać je w pomieszczeniach (np. produkcyjnych). Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz wiele innych, mniejszych maszyn.

Realizujemy każde zlecenie dzięki własnym dźwigom

Własne zaplecze sprzętowe pozwala nam podjąć się właściwie każdej pracy, gdzie potrzebne są usługi dźwigowe z wykorzystaniem ciężkiego dźwigu. Najczęściej obsługujemy branżę budowlaną, drogową, kolejową, elektrociepłowniczą, elektryczną oraz wykonujemy prace awaryjne. Współpracujemy z deweloperami, firmami prywatnymi i urzędami miast.

Zapewniamy ekspresowy dojazd do Zabrza – mniej niż godzina!

Obsługujemy teren całego kraju, a na obszarze południowej Polski jesteśmy w stanie zagwarantować błyskawiczny dojazd. Zabrze jest w naszym zasięgu w przeciągu godziny, do Katowic dojeżdżamy w 30 minut. Jesteśmy wiarygodni i terminowi, dzięki czemu grono naszych klientów stale się powiększa.

Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Pracowaliśmy również w Europie.

Szukasz kogoś kto wykona usługi dźwigowe? Zabrze to miejsce twojej budowy? Zadzwoń do nas i przekonaj się jak pracują profesjonaliści! Dźwigi Sołtys z Tychów wykona dla ciebie podnoszenie, montaż, demontaż i przenoszenie ładunków.

Usługi Dźwigowe Zabrze – Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org

Więcej informacji na stronie Dźwigi Zabrze

Podobne artykuły

Majówka górach ? Postaw na Piastun Spa & Wellness w Krynicy Zdrój

redaktor

Napęd do bramy – czy warto go zamontować?

@admin

Meble szkolne – jak wyposażyć placówkę edukacyjną?

@admin

SKOMENTUJ

» translate page «