fbpx
INFORMACJE

Zabrzanka powołana na stanowisko wiceprezydenta Gliwic

Ewa Weber została trzecim zastępcą prezydenta Gliwic. To efekt przedterminowych wyborów, które na początku roku wygrał w Gliwicach Adam Neumann. Nowa wiceprezydent będzie odpowiadać za edukację, kulturę, zdrowie oraz promocję miasta. Wcześniej związana była z Urzędem Miejskim w Zabrzu.

Ewa Weber została trzecim zastępcą prezydenta Gliwic. To efekt przedterminowych wyborów, które na początku stycznia wygrał w Gliwicach Adam Neumann. Nowa wiceprezydent będzie odpowiadać za edukację, kulturę, zdrowie oraz promocję miasta. Wcześniej związana była z Urzędem Miejskim w Zabrzu.

Ewa Weber jest doktorem nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Zabrzu oraz absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończyła także podyplomowe studia z zakresu administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz psychologii biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.

W latach 2001-2019 pełniła funkcję Sekretarza Miasta oraz Głównej Księgowej Urzędu Miejskiego w Zabrzu. Wprowadziła wówczas wiele projektów informatycznych i biznesowych – między innym takich jak budowa sieci szerokopasmowej dla wszystkich jednostek urzędu.

Podobne artykuły

Z fatrem na poligonie – militarny Dzień Ojca

redaktor

Dachowanie przy średnicówce. Pijany kierowca przewoził dwoje dzieci [ZDJĘCIA]

redaktor

Stadion za setki milionów złotych w otoczeniu nędzy i rozpaczy

redaktor

SKOMENTUJ