fbpx
INFORMACJE

Borys Budka jest za referendum w sprawie legalizacji marihuany

Jest zwolennikiem marihuany medycznej, a jeśli chodzi o jej legalizację w ogóle optowałby za referendum. Tak nowy szef PO - Borys Budka odpowiedział na pytanie jednego z internautów. Były radny z Zabrza przyznał przy tym, że nigdy w życiu marihuany nie zapalił.

Jest zwolennikiem marihuany medycznej, a jeśli chodzi o jej legalizację w ogóle optowałby za referendum. Tak nowy szef PO – Borys Budka odpowiedział na pytanie jednego z internautów. Były radny z Zabrza przyznał przy tym, że nigdy w życiu marihuany nie zapalił.

Borys Budka – jak poinformował polsatnews.pl – ma z legalizacją marihuany osobiście problem. – Przyznaję – w życiu nie zapaliłem. Nie paliłem – z racji też sportu – ani papierosa, ani innych rzeczy – wyjaśnił Budka.

Przy tego typu sprawach, ja bym odwoływał się do referendum, ja bym pytał Polaków o zdanie. Są rzeczy, które powinniśmy rozstrzygnąć wspólnie. To nie jest tak, że ktoś nie ma zdania, jestem ostatni, który chciałby to narzucać – dodał przewodniczący PO.

Tusk i Kidawa-Błońska o legalizacji

Stanowisko nowego szefa PO różni się od dotychczas wygłaszanych poglądów w sprawie legalizacji marihuany przez Donalda Tuska oraz Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Ten pierwszy stanowczo mówił „nie” legalizacji konopi indyjskich: – Dopóki będę premierem nie będzie legalizacji marihuany. Koniec kropka – powiedział były premier.

Z kolei kandydatka PO na prezydenta na antenie radia RMF FM powiedziała, że „nigdy nie paliła- marihuany i boi się tej używki”. – Boję się kolejnej używki, która miałby ludziom szkodzić – powiedziała RMF FM Kidawa-Błońska.

Foto: https://www.facebook.com/BudkaBorys/

Podobne artykuły

Pijana matka opiekowała się 2 letnim synem – o krok od tragedii!

redaktor

Przy ul. Wolności dzik rzucił się na przechodnia i policjantów

redaktor

Ponad 300 osób z Ukrainy przyjęto już do Zabrza

redaktor

SKOMENTUJ

* Korzystając z tego formularza akceptujesz nasz Regulamin

» translate page «