fbpx
SPORT

PGNiG Superliga: Zwycięstwo zabrzan w Gdańsku

Rezultatem 27:32 zakończyło się wczorajsze spotkanie 19 kolejki PGNiG Superligi pomiędzy Torus Wybrzeże Gdańsk, a NMC Górnik Zabrze. Szczypiorniści z Zabrza wygrali na wyjeździe pięcioma bramkami, chociaż przez większość meczu walka była bardzo wyrównana. Jeszcze 8 minut przed końcem gdańszczanie przegrywali tylko 24:25.

Torus Wybrzeże Gdańsk: Kiepulski, Chmieliński – Sulej 2 bramki, Bednarek, Prymlewicz, Komarzewski 4, Adamczyk 9, Gądek, Wróbel 7, Pieczonka 1, Frańczak, Papaj 2, Janikowski, Salacz 2, Gajek

NMC Górnik Zabrze: Skrzyniarz, Galia – Tatarintsev, Kondratiuk 3, Sluijters 2, Sićko 8, Bushkou 5, Tomczak 8, Czuwara 1, Bondzior 2, Bis 3, Pawelec, Daćko, Łyżwa, Gogola.