fbpx
INFORMACJE

Kolejna edycja bezpłatnych badań USG dla zabrzanek

Już od 7 września ponownie rusza program bezpłatnych badań USG piersi dla mieszkanek Zabrza w wieku od 20 do 49 lat. Badanie będą przeprowadzane w Centrum Ultrasonograficznej Diagnostyki przy ul. Wolności 262 w Zabrzu.

W tym celu CUD uruchamia od 7 września numer telefonu 698-234-298, przeznaczony wyłącznie dla uczestniczek programu. Również tylko za pośrednictwem tego numeru będzie można zarejestrować się na bezpłatne USG.  Rejestracja odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.

Bezpłatne badania będą przeprowadzane w sobotę oraz w jednym dodatkowym dniu tygodnia.

– Nie wiemy jeszcze jaki będzie to konkretnie dzień tygodnia. Jednak podczas rejestracji telefonicznej z pewnością udzielimy dokładniejszych informacji dla zainteresowanych badaniami mieszkanek Zabrza – poinformowała Małgorzata Bodnar z  zabrzańskiego CUD.

Centrum Ultrasonograficznej Diagnostyki ma również możliwość przeprowadzenia wśród badanych zabrzanek biopsji – ta usługa jednak jest już odpłatna.

Niezależenie od tego redakcja Zabrze24.info zachęca zabrzanki w wieku 20 – 49 lat  do skorzystania z bezpłatnych badań USG piersi.

Anna Gołaszewska
Foto – źródło: http://usg-cud.pl/

Podobne artykuły

Nie wiesz komu przekazać 1 % podatku? Wesprzyj KONTAKT

redaktor

17 latek od ponad roku znęcał się nad rodzicami i bratem

redaktor

Nielegalny tytoń i papierosy przejęte na targowisku

redaktor

SKOMENTUJ